Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3786
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Akademia budzi zainteresowanie

Czwartek, 22 kwietnia 2021, 10:42
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Akademia budzi zainteresowanie
Fot. WSSE "Invest Park"
Artur Siennicki, prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK", otworzył II moduł Akademii Lidera INVEST PARK.

Przyjemność tym większa, że wykład poprowadziła prof. SGH Warsaw School of Economics, dr hab. Joanna Cygler. Z wykształcenia ekonomista, doktor habilitowany nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Znawca tematyki zarządzania strategicznego, kooperacji przedsiębiorstw, w tym czynników sektorowych i korporacyjnych.

Statystyki z I modułu Akademii pokazały, że ponad 90 % jej uczestników widzi korzyść z prowadzonych w ramach projektu zajęć.
- Jestem przekonany, że po dzisiejszym spotkaniu Państwa zadowolenie i wiedza wzrosną jeszcze bardziej - mówi prezes Artur Siennicki.

Przypominamy, że Akademia Lidera INVEST PARK to pierwszy tego typu projekt w regionie, stworzony od podstaw przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK". Do udziału w I edycji Akademii zapisało się prawie 350 pracowników firm strefowych. Tak duże zainteresowanie przekroczyło najśmielsze oczekiwania.

Przedsiębiorcy, którzy poszukują terenów inwestycyjnych coraz częściej uzależniają lokalizację swoich inwestycji od tego czy będą mogli pozyskać wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Stworzenie Akademii Lidera INVEST PARK przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK" doskonale wpisuje się zatem w oczekiwania i wymagania pracodawców. Ponadto należy podkreślić, że Akademia stanowi kolejny element pakietu opieki poinwestycyjnej, który Wałbrzyska Strefa oferuje swoim Inwestorom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group