Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Akcja "Znicz"

Środa, 30 października 2019, 6:35
Aktualizacja: Czwartek, 31 października 2019, 8:14
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Akcja "Znicz"
Fot. KMP Wałbrzych
Już w najbliższy piątek w całej Polsce rozpocznie się Policyjna akcja „Znicz 2019”. Wzmożone działania ukierunkowane będą między innymi na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach.

Działania „Znicz 2019” ukierunkowane będą między innymi na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Policjanci „drogówki” sprawdzą, czy kierujący przestrzegają ograniczeń prędkości, czy stosują wraz z pasażerami pasy bezpieczeństwa, a także czy dzieci przewożone są w fotelikach lub specjalnie do tego przygotowanych urządzeniach. Mundurowi dokonają również kontroli stanu trzeźwości kierujących oraz sprawdzą stan techniczny pojazdów. Podczas akcji funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych.

Pamiętajmy! Parkujmy tylko w wyznaczonych miejscach. W sytuacji nieprawidłowego parkowania, autobusy mogą mieć problem z przejazdem. Dotyczy do szczególnie ulicy Moniuszki w Wałbrzychu od skrzyżowania z ul. Zamkową do skrzyżowania z ul. Sikorskiego oraz ul. Żeromskiego w rejonie cmentarza. Policjanci w przypadku utrudnień w komunikacji rozpoczną ręczne kierowanie ruchem.

Oczywiście poza zagadnieniami związanymi z ruchem drogowym policjanci pionu prewencji oraz pionu kryminalnego zadbają o bezpieczeństwo i porządek publiczny w rejonach nekropolii. Pamiętajmy, aby wybierając się na groby bliskich zabrać ze sobą tylko te rzeczy, które na pewno nam się przydadzą. Pieniądze oraz dokument osobiste schowajmy w miejscu niedostępnym, najlepiej w wewnętrznej kieszeni ubrania. Nie pozostawiajmy torebek oraz plecaków bez nadzoru, aby nie stać się ofiarą kradzieży.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group