Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 4910
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Aktywna biblioteka

Środa, 29 kwietnia 2020, 10:23
Aktualizacja: Czwartek, 30 kwietnia 2020, 9:24
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Aktywna biblioteka
Fot. organizatorzy
Czarnoborska biblioteka aktywnie działa w sieci.

W dobie pandemii koronawirusa Biblioteka+Centrum Kultury w Czarnym Borze jak inne instytucje pozostaje nadal zamknięta dla odwiedzających. Nie oznacza to jednak braku zajęć. Trwają prace nad pozyskiwaniem środków pozabudżetowych, szycie maseczek dla czytelników, prace porządkowe oraz intensywne przygotowywania do bezpiecznego otwarcia (zapowiadanego w drugim etapie znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem). Pomimo pandemii czarnoborskie Centrum Kultury z powodzeniem prowadzi też aktywną działalność kulturalną i czytelniczą w sieci.

W ramach autorskiego cyklu „W piżamie ale z kulturą”, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pracownicy B+CK zachęcają do pozostania w domu, bycia twórczym, a szycie maseczek tak potrzebnych w tym trudnym czasie łączą z kreatywną zabawą.

Na fanpage B+CK codziennie znaleźć można różnorodne propozycje jak ciekawie spędzić czas kwarantanny. Nie brakuje tu filmów promujących aktywność kulturalną i fizyczną (stacjonarną oczywiście), instruktaży jak zrobić „coś z niczego”, propozycji działań plastycznych czy wirtualnych spotkań z pracownikami np. przy okazji czytania fragmentów ciekawych lektur.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
1
25%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group