Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2137
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Aktywne wakacje

Piątek, 2 sierpnia 2019, 8:23
Aktualizacja: Sobota, 3 sierpnia 2019, 8:32
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Aktywne wakacje
Fot. MBP–CK w Boguszowie–Gorcach
Twórczo i aktywnie – tak minął wakacyjny lipiec w boguszowskim MBP–CK.

W lipcu mali czytelnicy odwiedzali Bibliotekę, aby wesoło spędzać wakacyjne chwile. Niektórzy gościli tu codziennie, co sprawiało szczególną radość organizatorom i potwierdzało, że wysiłek włożony w przygotowanie zajęć jest doceniany przez dzieci.

Wakacje w MBP-CK upłynęły pod znakiem różnorodności zajęć. Powstało wiele wyjątkowych prac plastycznych i nie tylko. W każdej z filii panie bibliotekarki zadbały o to, aby zajęcia były ciekawe. Jednego dnia dzieci tworzyły przeróżne prace plastyczne i bawiły się w quizy, a innego tworzyły smakowite dekoracje z owoców. Nie zabrakło również zajęć muzycznych, tanecznych i literackich. Z tak szerokiego wachlarza zajęć, każdy mógł wybrać coś dla siebie i doskonale się bawić. Nie lada atrakcją był występ Teatru William-Es, który w ramach IX Edycji Letniej Akcji Kulturalnej wystąpił ze spektaklem "Jaś i Małgosia” oraz "Trzy Świnki”.

Na zakończenie spotkań, Panie bibliotekarki zorganizowały wycieczkę na Dzikowiec, gdzie wszyscy wspólnie piekli kiełbaski i dobrze się bawili na łonie natury. Trochę smutno, że wakacje z biblioteką minęły tak szybko i przyszedł czas rozstania. O tym, że wakacje w Bibliotece były bardzo udane, świadczy wysoka frekwencja uczestników i ich aktywność. I choć letnie spotkania już minęły, biblioteka zaprasza codziennie w godzinach otwarcia i zachęca do skorzystania z bogatej oferty książkowej oraz innych atrakcji, takich jak możliwość skorzystania z internetu czy gier planszowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group