Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 4006
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aktywni i pozytywni

Środa, 6 maja 2020, 11:42
Aktualizacja: 11:43
Autor: PAW
Wałbrzych: Aktywni i pozytywni
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Ruszamy z absolutnie innowacyjnym projektem dla mieszkańców Wałbrzycha. Po blisko dwumiesięcznej przerwie powoli wracamy do aktywności fizycznej. Nasza propozycja to wymownie brzmiąca akcja „Aktywni Pozytywni”, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz tradycyjnie najpopularniejszych sportów drużynowych, takich jak siatkówka czy koszykówka, przygotowaliśmy również zajęcia na rowerach, fitness, pływania na sucho czy długo wyczekiwane treningi siłowo-wytrzymałościowe. Nie możemy również zapomnieć o królowej sportu, czyli lekkiej atletyce, która przyda się każdemu – nie tylko zapalonym sportowcom, ale wszystkim tym, którzy mają dosyć siedzenia w domu. Wszystkie nasze treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorsko-trenerską.

Zapewniamy jednocześnie, że wszystkie treningi odbywać się będą z zachowaniem wszelkich środków ostrożności a warunkiem uczestnictwa będzie wcześniejsza rejestracja w elektronicznym formularzu. W drugim tygodniu zajęć pojawią się nowe sporty, zatem prosimy o śledzenie naszych informacji na stronie internetowej oraz w kanałach komunikacyjnych w serwisach społecznościowych.

Najważniejsze informacje:

zajęcia będą się odbywać w grupach 6-osobowych plus osoba prowadząca (trener, koordynator)
trening trwa 1 godzinę zegarową, podzieloną na 45 minut zajęć oraz 15 minut na wymianę grup ćwiczących oraz obowiązkową dezynfekcję sprzętów sportowych (czas trwania nie dotyczy zajęć rowerowych z uwagi na krajoznawczą formę)
wszystkie regulaminy i oświadczenia będą dostępne u trenerów prowadzących w wersjach papierowych
niepełnoletni uczestnicy będą mogli wziąć udział tylko za pisemną zgodą rodzica/opiekuna
formularz elektroniczny pozwoli nam określić liczebność oraz dostosować możliwości logistyczne do przeprowadzenia zajęć.
każdorazowo treningi będą potwierdzane przez trenerów wiadomością sms (stąd wymóg podania numeru telefonu, aby łatwiej skontaktować się z uczestnikami)
wszystkich prosimy o maksymalne zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku.

Twoja reakcja na artykuł?

8
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group