Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5150
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aktywny nawet po służbie

Czwartek, 11 marca 2021, 13:27
Autor: red
Wałbrzych: Aktywny nawet po służbie
Fot. KMP Wałbrzych
Policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu – chociaż był już po służbie – podjął czynności i wspólnie z innym funkcjonariuszem zatrzymał mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 31–latek był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi.

Wałbrzyski funkcjonariusz pionu kryminalnego wczoraj po południu ustalił, że 31-latek może chwilowo przebywać w jednym z mieszkań na Biały Kamieniu i - pomimo iż miał już czas wolny od służby - wezwał posiłki i udał się pod wytypowany adres. Zaskoczony przestępca poszukiwany do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za posiadanie i sprzedaż substancji zabronionych prawem, trafił ostatecznie w ręce mundurowych przed godziną 18:00 przy ul. Wańkowicza.

Następnie policjanci będący w służbie osadzili 31-letniego mieszkańca naszego miasta w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Dzisiaj został on przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd ostatecznie trafi do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju. Spędzi tam najbliższe 12 miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

5
38%
Cieszy
2
15%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
2
15%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group