Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Andropauza II” w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Poniedziałek, 2 listopada 2015, 6:25
Aktualizacja: Niedziela, 8 listopada 2015, 10:06
Autor: organizatorzy/opr.red.
Wałbrzych: „Andropauza II” w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu
Fot. organizatorzy
30 listopada o godz. 19.00 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza dorosłych na andrzejkowy spektakl gościnny z Warszawy – „Andropauza II” w reż. Macieja Damięckiego.

„Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium", zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy, kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor, wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania, zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda, dlatego sztukę dedykujemy widzom w każdym wieku.

BILETY: 70 złotych (przedsprzedaż do 25 listopada) oraz 80 złotych. Rezerwacja biletów: 74 666 73 40.

Jan Jakub Należyty „Andropauza II”
Reżyseria: Maciej Damięcki
Producent: Leszek Kwiatkowski
Choreografia: Ewa Kuklińska
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska-Należyty i Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Kierownictwo muzyczne: Robert Obcowski
Przygotowanie wokalne: Dorota Wasilewska
Reżyseria dźwięku i światła: Mariusz Telicki
Obsada (wymiennie):
Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Alicja Dąbrowska, Agata Załęcka.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group