Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3831
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Artur Siennicki prezesem WSSE

Czwartek, 6 sierpnia 2020, 8:46
Aktualizacja: Piątek, 7 sierpnia 2020, 8:12
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Artur Siennicki prezesem WSSE
Fot. WSSE "Invest Park"
Rada Nadzorcza uchwałą z dnia 23 lipca 2020 r., po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, powołała Artura Siennickiego na stanowisko Prezesa Zarządu IX kadencji Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST–PARK”.

Artur Siennicki ukończył Akademię Controllingu w Poznaniu na kierunku Nowoczesny Controlling i Controlling Inwestycji, a także studia Executive Master of Business Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i studia menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada certyfikat z Kaizen Basics. Odbył szkolenie z zakresu filozofii Lean Managment zgodnie z programem studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Odbył szereg kursów specjalistycznych z negocjacji, zarządzania i finansów m.in. w zakresie obsługi inwestora, finansów w projekcie, kierowania i budowania efektywnego zespołu z elementami coachingu oraz rozwiązywania konfliktów. Posiada certyfikat z Zarządzania Projektami w oparciu o Project Management Institute, Utrzymania relacji z inwestorami w różnych warunkach rynkowych oraz Zarządzania zmianą w kontekście inteligencji emocjonalnej EQ. Uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach firmowych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Posiada bogate, ponad 15-letnie doświadczenie menedżerskie w branży Fast Moving Consumer Goods, motoryzacyjnej i zbrojeniowej, w tym przez ostatnie 5 lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu.

Pasjonat tenisa ziemnego, podróży i Wing Tsun Kuen Kung Fu. Mieszkaniec perły uzdrowiskowej Dolnego Śląska – Szczawna-Zdroju. Żonaty, dwoje dzieci: córka i syn.

Twoja reakcja na artykuł?

4
18%
Cieszy
4
18%
Hahaha
2
9%
Nudzi
1
5%
Smuci
2
9%
Złości
9
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group