Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 2384
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Atrakcyjne zawody

Poniedziałek, 7 czerwca 2021, 6:49
Aktualizacja: 9:35
Autor: PAW
Wałbrzych: Atrakcyjne zawody
Fot. Bartłomiej Nowak
Ponad 400 kolarzy zapisanych do udziału w kolejnej edycji "Górali na Start" musi robić wrażenie.

Impreza ta z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnościa i dlatego zawody odbywające się w Parku Sobieskiego stoją na wysokim poziomie i są pełne emocji.

Wyniki:

Żak:

1. Michał Struzik - Warszawski Klub Kolarski
2. Maciej Rogalski - Warszawski Klub Kolarski
3. Adam Drozdowski - Szkółka Kolarska MKS Polkowice

Żakini:

1. Natalia Piróg - KS Deichmann Sobótka
2. Patrycja Tabor - Warszawski Klub Kolarski
3. Antonia Kucharska - Belta Team Gdańsk

Młodzik:

1. Aleksander Struzik - Warszawski Klub Kolarski
2. Maksymilian Matysik - UKS Zawojak
3. Kosma Bereżnicki - KS Optyk-Okular Jelenia Góra

Młodziczki:

1. Natalia Dobrzyńska - Kamyk Radzymin
2. Maria Ambrożkiewicz - Warszawski Klub Kolarski
3. Maria Długosz - UKS Zawojak

Kobiety open:

1. Kamila Gurzyńska
2. Adrianna Broda
3. Anna Tomica

Mężczyźni open:

1. Adrian Zimny
2. Krzysztof Lenartowski
3. Bartłomiej Serafinowski

Masters I:

1. Tomasz Niedzwiecki
2. Łukasz Pihulak
3. Łukasz Matusiak

Masters II:

1. Szczepan Paszek
2. Michał Bogdziewicz
3. Bogdan Czarnota

Junior młodszy:

1. Brajan Świder - KS Luboń
2. Filip Surdyk - Kamyk Radzymin
3. Maciej Jarosławski - Warszawski Klub Kolarski

Juniorka młodsza:

1. Natalia Grzegorzewska - AZS Wratislavia Wrocław
2. Hanna Mazurkiewicz - Warszawski Klub Kolarski
3. Alicja Matula - Warszawski Klub Kolarski

Juniorki:

1. Kinga Żur - KS Luboń
2. Hanna Fijałkowska - AZS Wratislavia Wrocław
3. Katarzyna Praszczałek - RK Exclusive Doors MTB Team

Juniorzy:

1. Peat Weinberg - Schwalbe Team
2. Krzysztof Klimek - RK Exclusive Doors MTB Team
3. Filip Brzóska - Klub Kolarstwa Nexelo Wałbrzych

Kobiety Elita:

1. Katarzyna Solus-Miśkowicz - KSM Trek Racing Team
2. Matylda Szczecińska - Warszawski Klub Kolarski
3. Klaudia Czabok - Warszawski Klub Kolarski

Mężczyźni Elita:

1. Ondrej Cink - KROSS -ORLEN CYCLING TEAM
2. Bartłomiej Wawak - KROSS -ORLEN CYCLING TEAM
3. Filip Helta - SGR SPECIALIZED

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group