Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2871
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Barbara Rawa laureatką konkursu fotograficznego "Wałbrzych moje miasto"

Środa, 28 lutego 2018, 15:38
Aktualizacja: 15:41
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Barbara Rawa laureatką konkursu fotograficznego
UM Wałbrzych – Zdjęcie Roku 2017. Fot. Barbara Rawa.
Fot. Barbara Rawa
W Sali Witrażowej wałbrzyskiego Ratusza odbyło się dzisiaj spotkanie, podczas którego Barbara Rawa odebrała z rąk wiceprezydenta Zygmunta Nowaczyka główną nagrodę za Zdjęcie Roku 2017 w konkursie fotograficznym "Wałbrzych moje miasto".

Konkurs fotograficzny "Wałbrzych moje miasto" jest konkursem cyklicznym, organizowanym przez Biuro Promocji, kultury, sportu i turystyki Urzędu Miasta Wałbrzycha. Zdjęcia do konkursu zgłaszane są w dwóch kategoriach: kategorii ogólnej - "Wałbrzych moje miasto" i w kategorii tematycznej, której temat zmienia się każdego miesiąca i jest ogłaszany przez Komisję Konkursową. Wyboru najlepszych zdjęć dokonują Internauci i Komisja Konkursowa. Co miesiąc wybierane są z każdej kategorii Zdjęcia Miesiąca a ich autorzy otrzymują nagrody pieniężne w wysokości 250 złotych. Ze wszystkich zdjęć w kategorii "Wałbrzych moje miasto" wybierane jest Zdjęcie Roku a jego autor otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 1 200 złotych. Za Zdjęcie Roku 2017 uznana została fotografia autorstwa Barbary Rawy, która dzisiaj odebrała z rąk wiceprezydenta Zygmunta Nowaczyka symboliczny czek.

- Spaceruję wszędzie z aparatem i łapię wszystko co mi wpadnie w oko. To jest moment, chwila. Od paru lat wrzucam fotki na różnych flogach w internecie. Mam sporo galerii na Digitalu, na Świat Obrazu. Tam też zdobywam punkty, moje prace są wyróżniane. Pokazuję i stary Wałbrzych i nowy, po rewitalizacjach. Wałbrzych mi się podoba, mieszkam tu od urodzenia. Fotografia to jest moje życie, moja pasja - powiedziała Barbara Rawa.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group