Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3435
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Basen nie jest priorytetem

Piątek, 24 marca 2023, 10:41
Aktualizacja: 12:53
Autor: PAW
Wałbrzych: Basen nie jest priorytetem
Fot. wizualizacja
Sprawa budowy basenu odkrytego w Wałbrzychu nieco przycichła, ale wciąż zapewne wielu mieszkańców miasta ten temat interesuje.
- Często dostaję pytania o budowę basenu odkrytego. Są rzeczy ważne, ważniejsze i najważniejsze - tłumaczy prezydent. - Obwodnica wybudowana, przetarg na stadion na Nowym Mieście rozpisany. Czeka nas jeszcze choćby remont i modernizacja GDK-u na Alei Wyzwolenia i budowa odkrytego basenu. Obecne realia finansowe samorządów są bardzo trudne i realizacja takich zadań nie jest prostą sprawą.

Zdaniem prezydenta Szełemeja, miasto realizuje zadania zgodnie z określonym porządkiem. Budowa obwodnicy, remonty budynków, budowa mieszkań komunalnych to rzeczy, które były i są pilniejsze niż budowa basenu.

- Zdaję sobie sprawę, że wałbrzyszanie chcieliby mieć basen odkryty - kontynuuje prezydent. - Miasta zachodnioeuropejskie, znacznie bogatsze od Wałbrzycha, zamykają baseny, bo nie stać ich na utrzymanie, a my dopiero musielibyśmy taki basen zbudować. Musimy dokonywać wyborów, bo czasy są trudne i czasem z pewnych rzeczy musimy rezygnować.

Twoja reakcja na artykuł?

6
17%
Cieszy
8
22%
Hahaha
3
8%
Nudzi
2
6%
Smuci
2
6%
Złości
15
42%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group