Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Be Together u nas

Czwartek, 27 czerwca 2019, 9:28
Aktualizacja: 12:55
Autor: red
Wałbrzych: Be Together u nas
Fot. użyczone
Be Together to twórczy projekt integracyjny, który zakłada integrację grupy osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych na bazie warsztatów artystycznych, w tej edycji wałbrzyskiej – teatralnych i muzycznych. Wspólnie pracujemy nad swoimi umiejętnościami artystycznymi, rozwijamy się wspierając nawzajem i po prostu – spędzamy fantastycznie czas.

Be Together to długotrwały proces - zaczynamy pracę już w lipcu, a kończymy finałem projektu w listopadzie. W tym czasie proponujemy uczestnikom szereg warsztatów (integracyjnych, teatralnych, muzycznych), wyjazd integracyjny w sierpniu, udział w wydarzeniach kulturalnych, aż w końcu własny finał przed publicznością w celu pokazania efektów projektu.

To naprawdę niepowtarzalna przygoda, w której żeby wziąć udział, wystarczą jedynie dobre chęci i odrobina otwartości na to, co nowe, inne i nieznane. Nie jest wymagane żadne doświadczenie teatralno-muzyczne.

Poprzez projekt Be Together tworzymy świat pełen akceptacji i zrozumienia, w którym wystarczy otwartość, żeby tworzyć razem piękne rzeczy razem.

Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca. Poniżej przedstawiamy harmonogram całego projektu oraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Be Together w Wałbrzychu

Harmonogram:

Lipiec – spotkanie informacyjne i zaproszenie na wydarzenia kulturalne na Dolnym Śląsku

Sierpień (23-25.08) – wyjazd integracyjny poza Wałbrzych

Wrzesień-listopad – 10 spotkań warsztatowych, raz w tygodniu w godzinach popołudniowych

II połowa listopada – finałowe przedstawienie w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group