Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu uczestniczył w spotkaniu z dziećmi zorganizowanym w ramach półkolonii na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej-Podzamcze. Podczas spotkania najważniejszym tematem był bezpieczny wypoczynek podczas trwających wakacji.
Dzielnicowy przypominał o zasadach korzystania z kąpielisk, organizacji wycieczek pieszych i właściwej postawie w kontaktach z obcymi osobami. Zwrócił szczególną uwagę na temat bezpieczeństwa nad wodą i terenach przywodnych oraz podczas poruszania się po górach i szlakach. Omówił w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo pozostawionemu mieniu w podroży, a także podczas gier i zabaw rekreacyjnych w terenie.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.