Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4012
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Bezpłatne konsultacje

Poniedziałek, 7 października 2019, 10:23
Aktualizacja: Wtorek, 8 października 2019, 8:34
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Bezpłatne konsultacje
Fot. organizatorzy
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował 10 października 2019 r. (czwartek) w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach , w godz. 10.00 - 13.00. (parter sala nr 002). W siedzibie Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie konsultacji indywidualnych będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z Funduszy Europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także poinformuje o środkach na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy europejskich.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group