Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5049
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Biathlonowe mistrzostwa

Środa, 29 czerwca 2022, 10:52
Aktualizacja: 11:07
Autor: PAW
Czarny Bór: Biathlonowe mistrzostwa
Fot. PZBiathlonu
W Czarnym Borze trwają Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Wczoraj zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych.

W rywalizacji seniorów w biegu indywidualny wygrał utalentowany 20-latek Marcin Zawół przed Tomaszem Jakiełą i Łukaszem Szczurkiem. Tuż za podium znaleźli się zawodnicy z gminy Czarny Bór - Wojciech Janik i Wojciech Filip. Wśród seniorek zwyciężyła Anna Mąka przed Magdaleną Piczurą i Klaudią Topór. Na 4. miejscu finiszowała Kamila Żuk z Sokołowska.

W rywalizacji juniorów wygrał Zawół przed Janem Guńką i Hubertem Matusikiem z Czarnego Boru. Wśród juniorek wygrała Klaudia Topór przed Natalią Glejzner i Barbarą Skrobiszewską.

W kategorii juniorów młodszych najlepiej wypadł Jakub Potoniec, który wyprzedził Grzegorza Galicę i Tymura Symovetsa. Złoty medal w kategorii juniorek młodszych przypadł Majce Germacie z Melafiru Czarny Bor, która w pobitym polu pozostawiła Amelię Bednarską i Zuzannę Sadownik.

Wśród młodzików najszybszy był Kajetan Urbaniak z Melafiru, który wyprzedził Sebastiana Garbowskiego i Konrada Matusika (Melafir). W kategorii młodziczek złoto zdobyła Iga Wardzińska z UKS Mieroszów, a kolejne lokaty zajęły: Maria Fatla i Gabriela Gąsienica.

W rywalizacji najmłodszej kategorii młodzików młodszych triumfował Piotr Zając przed Aurelio Latuszewskim i Bartoszem Dewiszkiem z UKS Mieroszów. Wśród młodziczek młodszych wygrała Julia Lutowska przed Oliwią Zięciną z UKS Mieroszów i Zuzanną Laszczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group