Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3677
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biblioteka pod Atlantami ma wiele atrakcji

Czwartek, 3 stycznia 2013, 13:19
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Biblioteka pod Atlantami ma wiele atrakcji
Fot. PAW
W styczniu zapraszamy do odwiedzenia wałbrzyskiej Biblioteki pod Atlantami. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram wydarzeń styczniowych.

Styczeń 2013:

4 STYCZNIA-1 MARCA. Wystawa W Galerii pod Atlantami wystawa Ryszard Chmiel. Rysunki.

12 STYCZNIA. Spotkanie z Józefem Wiłkomirskim Biblioteka na Podzamczu (Filia nr 11) zaprasza o godz. 15.30 na kolejne spotkanie z Józefem Wiłkomirskim poświęcone najsłynniejszym dziełom muzyki klasycznej, ilustrowane nagraniami muzycznymi.

14 STYCZNIA. Atlanty dzieciom Niebezpieczne zwierzęta – warsztat z wykorzystaniem zbiorów tradycyjnych i multimedialnych w Akademii Młodych o godz. 16.00

15 STYCZNIA. Spotkania ze sztuką Biblioteka na Piaskowej Górze (Filia nr 7) zaprasza o godzinie 16.00 na kolejne „Spotkania ze sztuką w bibliotece”. Tym razem przedstawimy postać francuskiego malarza, jednego z czołowych przedstawicieli impresjonizmu, wybitnego pejzażysty – Camilla Pissarro.

15 STYCZNIA. Promocja książki Krzysztofa Palimąki Bibliotheca Silesiana wraz z „Biblioteką pod Atlantami” zaprasza roku o godz. 17.00 do Czytelni Czasopism (centrala) na promocję książki Krzysztofa Palimąki Piłkarska „Bielawianka” 1946-2011. Znakomita praca miłośnika sekcji piłki nożnej klubu sportowego „Bielawianka”, oparta o bogate źródła archiwalne, liczne wywiady z członkami klubu i działaczami sportowymi stanowi unikalną opowieść o losach bielawskiej drużyny. Autor w przejrzysty sposób zaprezentował nie tylko sylwetki poszczególnych zawodników, trenerów i działaczy, ale także odtworzył składy drużyn, tabele wyników. Serdecznie zapraszamy!

17 STYCZNIA. Głośne czytanie Głośne czytanie: „Wesołe pogawędki o krajach” – na podstawie książki Grzegorza Kasdepke Z piaskownicy w świat zapraszamy do Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego o godz. 15.00.

18 STYCZNIA. Atlanty dzieciom „Z wizytą w Stumilowym Lesie” – zajęcia literacko-plastyczne w bibliotece dla dzieci w bibliotece na Nowym Mieście (Filia 1 Dziecięco-Młodzieżowa) o godz. 15.00.

21 STYCZNIA. Dzień Babci i Dziadka „Kochamy babcię i dziadka” – zajęcia z okazji Dnia Babci i Dziadka w oddziale dla najmłodszych o godz. 15:00.

22 STYCZNIA. Podróże naszych czytelników Biblioteka na Piaskowej Górze (Filia nr 7) zaprasza o godzinie 16.00 na kolejne spotkanie z serii „Podróże naszych czytelników”. Tym razem odbędziemy podróż do Nepalu jednego z niezwykłych krajów Azji, który zadziwia ukształtowaniem powierzchni, oryginalną kulturą i tradycjami.

23 STYCZNIA. Akademia Ludzi z Pasją - Wypożyczalnia Główna zaprasza na spotkanie z panią Jadwigą Kuriatą, członkiem Koła Rękodzieła Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Wałbrzychu, która tworzy niecodzienne prace szydełkowe, w tym barwne bukiety kwiatów. Czytelnia Czasopism, godz. 17.30. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa.

26 STYCZNIA. Spotkanie z Józefem Wiłkomirskim - Biblioteka na Podzamczu (Filia nr 11) zaprasza o godz. 15.30 na kolejne spotkanie z Józefem Wiłkomirskim poświęcone najsłynniejszym dziełom muzyki klasycznej, ilustrowane nagraniami muzycznymi.

28 STYCZNIA. Dyskusyjny Klub Książki „Chmurdalia”. Pierwsze w Nowym Roku spotkanie poświęcone będzie autobiograficznej książce Ryana Knightona Jedno oko na Maroko. Biblioteka na Podzamczu (Filia nr 11), godz. 15.30.

28 STYCZNIA-10 LUTEGO. Ferie w bibliotece. Na cykl zajęć oraz warsztatów pt. „Zimowe bajki” w ramach ferii w bibliotece zaprasza Oddział Dziecięco-Młodzieżowy (centrala) oraz Filia Dziecięco-Młodzieżowa na Podzamczu (Filia 11 Dziecięco-Młodzieżowa).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group