Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3228
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biblioteka rozstrzygnęła konkurs fotograficzny

Piątek, 7 lutego 2014, 11:36
Autor: red
Wałbrzych: Biblioteka rozstrzygnęła konkurs fotograficzny
Fot. użyczone
„Najbliższa jest rodzina” – pod taki hasłem toczyła się druga odsłona Wielkiego Wałbrzyskiego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez Bibliotekę pod Atlantami, a sponsorowaną przez Bank Zachodni WBK oddział w Wałbrzychu.

Podobnie jak w poprzedniej odsłonie, zdjęcia prezentowały poziom zdecydowanie bliższy profesjonalistom niż amatorom. Najwdzięczniejszym obiektem zdecydowanie były dzieci, choć nie zabrakło również zdjęć podczas wycieczek czy rodzinnych uroczystości.

Tym razem podsumowanie konkursu odbyło się w gabinecie dyrekcji biblioteki, w którym spotkali się: dyrektor biblioteki Elżbieta Kwiatkowska – Wyrwisz, przedstawiciel sponsora – Krzysztof Kita oraz laureaci, a konkretniej laureatki, bo ponownie pierwsze miejsca zdobyły dziewczyny. Internauci zdecydowali, że najlepsze jest zdjęcie „Julcia” wykonane przez Dominikę Nowopolską, natomiast jury za najlepsze uznało zdjęcie Agnieszki Chlewickiej „Potęga miłości”.

Przypominamy, że do 15 lutego, na stronie facebook.pl/FotoAtlanty można głosować na zdjęcia nadesłane do trzeciej odsłony „Wszystkie światła na architekturę”, natomiast do końca miesiąca można nadsyłać zdjęcia do odsłony „Uchwycić chwilę”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group