Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 4150
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Biegające anioły

Poniedziałek, 6 grudnia 2021, 6:30
Aktualizacja: 8:22
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Biegające anioły
Fot. Bartłomiej Nowak
Wczorajszy II Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum w Wałbrzychu to było coś niesamowitego. Biegające Mikołaje spisały się na medal.

To wydarzenie nie odbyło by się gdyby nie wsparcie od przedsiębiorstw, instytucji i osób prywatnych. To właśnie dzięki nim prezenty mikołajowe dotrą do dzieci, podopiecznych hospicjum. Przyczynił się do tego każdy kto biegł, wziął udział w loterii, próbując pysznego ciasta czy robiąc wspaniałą robotę jako wolontariusz.

Blisko 360 osób zostało Mikołajami, w tym ponad 260 dorosłych oraz prawie 100 dzieci. Zakończył się II Bieg Mikołajkowy dla wałbrzyskiego Hospicjum. Impreza ma charakter charytatywny i happeningowy. Promuje otwarcie na potrzeby innych ludzi, potrzebę niesienia pomocy bliźniemu.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli również: Krzysztof Kwiatkowski - Starosta Powiatu Wałbrzyskiego, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego Stanisław Skrzyniarz oraz Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Bogusław Uchmanowicz. Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przekazał dla uczestników dzisiejszego biegu m.in. czekolady, które znalazły się w pakietach startowych.

Twoja reakcja na artykuł?

9
69%
Cieszy
4
31%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group