Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6238
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Bigshopper – Premium Google CSS Partner

Środa, 2 lutego 2022, 7:33
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Bigshopper – Premium Google CSS Partner
Fot. użyczone
Wielu z nas zastanawia się, czym jest tak często wymawiana ostatnio nazwa Bigshopper, jakie korzyści można uzyskać korzystając z jej usług, a przede wszystkim, do kogo tak de facto skierowana jest jej oferta? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule, zachęcamy do lektury.

Najbardziej wiarygodna porównywarka na rynku

Wszyscy, dla których cena kupowanego produktu odgrywa dużą rolę, powinni bez wątpienia skorzystać z usług platformy Bigshopper. Z jej pomocą, bez dodatkowych kosztów klienci mogą porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą dla nich ofertę. Porównywanie cen produktów jeszcze nigdy nie było tak łatwo dostępne i bezproblemowe. Przy ogromnej ilości różnego rodzaju produktów dostępnych dziś dla kupujących, możliwość znalezienia szybko i łatwo najtańszej opcji to ogromny atut.

Bigshopper dla przedsiębiorców i marketerów

Bigshopper to jednak nie tylko wyszukiwarka. Dzięki temu, że Bigshopper jest partnerem Google CSS (Comparison Shopping Service), firmy mogą poprzez współpracę z nią reklamować się 20% taniej. Ta funkcja platformy dostarcza sklepom internetowym odpowiednich danych i narzędzi do generowania większej liczby odwiedzin i sprzedaży. Bigshopper jest jednym z pierwszych narzędzi służących porównywaniu cen w Internecie, działa na rynku już od 2007 roku. Ale, jak wspomniano powyżej, dziś nie jest już tylko porównywarką, ponieważ dodatkowo pomaga firmom w osiąganiu coraz lepszych wyników, poprzez udostępnianie ważnych danych. Pozwala to przedsiębiorcom oszczędzać koszty i poprawiać swoją pozycję na rynku poprzez dokonywanie lepszych wyborów zakupowych i bardziej efektywną reklamę. Platforma, będąc partnerem Google CSS - Comparison Shopping Service, – daje przedsiębiorcom i marketerom możliwość reklamowania się o 20% taniej. Reklamodawca, który nie współpracuje z partnerem CSS, płaci 25% wyższe koszty kliknięcia niż ten, który reklamuje się za pośrednictwem partnera Google CSS. Jak widać korzyści z takiej współpracy są bardzo miarodajne.

Nie tylko dla przedsiębiorcy i marketera

Bigshopper oferuje opcję prostego filtrowania na stronach kategorii, według marki, rodzaju produktu, albo najlepszych możliwych ofert. U góry strony produktu znajduje się najtańszy dostawca, w dalszej części strony, szczegółowy opis produktu. Dzięki takiej konstrukcji, platforma pozwala w łatwy i przejrzysty sposób znaleźć na platformie najkorzystniejszą cenowo ofertę.

Dlaczego jeszcze warto współpracować z Bigshopper CSS?

Łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów, a także wspomniana już powyżej 20% zniżka na koszty kliknięcia, to spore oszczędności. Chyba wielu przedsiębiorców zdaje sobie już dziś sprawę z faktu, że reklamy produktowe w Google to jedna z najskuteczniejszych form promocji konkretnych produktów w sieci. Już poprzez ich wygląd w wyszukiwarce charakteryzuje je bardzo wysoki wskaźnik konwersji. W praktyce wygląda to tak, że reklamodawca, który oferuje przykładowo 1 euro za kliknięcie przez Google, tak naprawdę tylko 80 centów z tego trafi na aukcję. Za pośrednictwem partnera Google CSS 100% trafia na aukcję. To oznacza zwiększenie oferty o 25% bez dodatkowej licytacji. Do tego doliczyć należy bezpłatny ruch z platformy Bigshopera. Dodatkowo firma Bigshopper, będąc partnerem premium gogle css, swoim klientom oferuje pomoc techniczną. Wspomniana już również powyżej dodatkowa korzyść, czyli porównanie cen w wynikach zakupów w Google, to również świetna opcja zarówno dla przedsiębiorców, jak i marketerów. Na koniec należy nadmienić, że od 2007 roku w wynikach wyszukiwania w Google Shopping mogą pojawiać się jedynie porównawcze strony zatwierdzone, jako Partnerzy CSS Google.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group