Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bijatyka w autobusie

Środa, 4 stycznia 2023, 11:45
Aktualizacja: 12:46
Autor: red
Wałbrzych: Bijatyka w autobusie
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali w miniony piątek w godzinach przedpołudniowych 27–latka, który we wrześniu poprzedniego roku w jednym z autobusów komunikacji miejskiej zaatakował 17–letniego wałbrzyszanina.

Do niebezpiecznej dla życia i zdrowia sytuacji doszło 2 września w godzinach wieczornych w jednym z autobusów poruszających się po Wałbrzychu. Pomiędzy 17 a 27-latkiem miało dojść najpierw do sprzeczki słownej, a w pewnym momencie starszy z mężczyzn uderzył młodszego ręką w twarz. Następnie na najbliższym przystanku sprawca wyszedł z pojazdu, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony nastolatek udał się ostatecznie do szpitala, gdzie okazało się, iż doznał poważnych obrażeń głowy.

Poszkodowany następnego dnia w komisariacie złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Wtedy to zaalarmowani o uszkodzeniu ciała funkcjonariusze pierwszego komisariatu rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie, kto stoi za przestępstwem. Ostatecznie mundurowi z tej jednostki realizując zebrane w sprawie informacje, w miniony piątek zatrzymali agresywnego mężczyznę na terenie Piaskowej Góry.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa i odpowie teraz za naruszenie u innej osoby czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. 27-latek oświadczył, że w momencie zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Twoja reakcja na artykuł?

12
43%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
7%
Smuci
2
7%
Złości
11
39%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group