Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2081
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łódź: Bilardziści Dziewiątki bez awansu

Czwartek, 16 grudnia 2010, 13:18
Aktualizacja: 13:18
Autor: PAW
Niestety, bilardziści Dziewiątki Wałbrzych nie zdołali wywalczyć upragnionego awansu do I ligi.

Dziewiątka Wałbrzych zajęła 1. miejsce w VI grupie II ligi bilardowej. Nasz zespół okazał się w swojej grupie zdecydowanie najlepszy. Bilardziści Dziewiątki odnotowali 17 zwycięstw, dwa mecze zremisowali, a tylko jeden przegrali. Te wyniki spowodowały, ż wałbrzyszanie zajęli 1. lokatę w tabeli, a to upoważniało naszych zawodników do gry o awans do I ligi bilardowej.

Pojawił się jednak poważny problem, bowiem klub miał dość duże problemy finansowe, które postawiły udział w turnieju decydującym o awansie do I ligi, pod znakiem zapytania. Na szczęście, na wysokości zadania stanęli działacze Dziewiątki, którzy znaleźli odpowiednie środki finansowe i drużyna udała się do Łodzi, gdzie odbyły się decydujące o awansie mecze.

W turnieju wzięło udział 9 ekip. Pierwszego dnia imprezy nasi nieco zawiedli i zdobyli zaledwie 3 punkty. Ta słabsza postawa zadecydowała później o tym, że awans do I ligi wywalczyły inne zespoły. Drugiego dnia turnieju nasi bilardziści spisywali się bez zarzutu, ale to wystarczyło zaledwie do zajęcia 5. miejsca w zawodach, a to oznacza brak awansu. Promocję do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyły Virtua Games Ostrów Wielkopolski oraz Farum Arena Warszawa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group