Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kamienna Góra: Bili i kradli torebki

Środa, 15 kwietnia 2009, 16:03
Aktualizacja: 16:09
Autor: stud
Kamiennogórscy policjanci zatrzymali czterech nieletnich, którzy w parkach napadali na starsze kobiety. Jak twierdzą funkcjonariusze, sprawa jest rozwojowa, zarówno ofiar jak i zatrzymanych może być więcej

Na początku kwietnia kamiennogórska policja została poinformowana o dwóch przypadkach napaści na starsze kobiety. Oba zdarzenia miały miejsce się po zmroku, w parkach miejskich. Ofiarami zawsze były samotnie idące starsze kobiety. Młodzi mężczyźni zawsze atakowali od tyłu, bili po głowie, przewracali czasami kopali po całym ciele. Zabierali torebki i uciekali. W jednym przypadku sprawca wyrzucił kobiecie buty żeby za szybko nie dotarła na komisariat.
Policjanci zatrzymali już czterech nieletnich mieszkańców Kamiennej Góry w wieku od 14 do 16 lat. Chłopcy trafili do policyjnej izby dziecka. W tej sprawie ciągle prowadzone jest postępowanie w którym już udowodniono trzy przestępstwa. Sprawa jest rozwojowa jak mówią policjanci, a pokrzywdzonych, których młodzi ludzie okradli, może być dużo więcej.
Młodzi mężczyźni już mieli ustalony algorytm, jak będą okradać kobiety w nieco innych okolicznościach. Ofiary miały znajdować się w kościele w ławkach. Oni mieli działać od tyłu - uderzenie w głowę i ucieczka z torebką. Po zakończeniu postępowania, młodociani przestępcy trafią do sądu rodzinnego. Gdyby byli dorośli, to za takie przestępstwo groziło by im nawet 12 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group