Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2658
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: BitBay zmienia nazwę na Zonda!

Czwartek, 2 grudnia 2021, 6:48
Autor: TS
Wałbrzych/Kraj: BitBay zmienia nazwę na Zonda!
Fot. użyczone
Zonda to teraz nowa nazwa największej w kraju giełdy kryptowalut. Idzie nowe – zmieni się nie tylko logo i strona internetowa. Już niedługo wystartuje Akademia Zonda. Co to takiego?

Zmiany od listopada

BitBay to giełda kryptowalut, która znana była użytkownikom już od ośmiu lat. Popularna nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach Europy. Sukcesywny rozwój sprawił, że czas na nowe wyzwania. W listopadzie giełda zmieniła nazwę na Zonda. Popularna giełda obiera nowy kierunek rozwoju, a wszystko po to, aby pozyskać jeszcze większą liczbę użytkowników oraz zapewnić nowsze rozwiązania już obecnym. Giełdy kryptowalut stają się dzisiaj coraz popularniejsze wśród użytkowników, którzy wchodzą w świat kryptowalut. Zonda to możliwość operacji na aż ponad 50 kryptowalutach będących obecnie w cyfrowym obiegu. Co dokładnie zmieni się po zmianie nazwy? Zmiana obejmuje logo, design, stronę internetową. Niezmienne pozostają jednak konta użytkowników. Każdy kto posiadał konto na BitBay nie musi zakładać nowego. Loginy i hasła pozostają identyczne. Wszystkie te zmiany to powiew świeżości. Mają przyciągnąć nowych użytkowników z całej Europy.

Jak działać na giełdzie kryptowalut?

Giełdy kryptowalut cieszą się dzisiaj coraz większą popularnością. Wraz z rozwojem waluty cyfrowej pojawia się coraz większe grono osób, które chce inwestować w takie właśnie rozwiązania. Jak rozpocząć swoją przygodę z giełdą kryptowalut? Najpierw konieczne jest założenie konta. Wiele takich platform wymaga weryfikacji tożsamości użytkownika, tak więc konieczne będzie też przesłanie skanu dowodu tożsamości. Pamiętajmy, aby kota zabezpieczać solidnym hasłem. Giełda pozwala w bezpieczny sposób wymienić kryptowalutę. Można to robić zarówno przy użyciu kryptowalut, jak też przy użyciu walut tradycyjnych. Poszczególne ceny kryptowalut regulowane są przez sprzedaż i kupno. To właśnie te transakcje regulują poziom poszczególnych walut na giełdzie. Warto pamiętać o tym, że giełdy kryptowalut funkcjonują codziennie i 24 godziny na dobę. W przeciwieństwie do tych innych giełd, które raczej działają tylko w dni robocze. Przy wyborze konkretnej giełdy, warto kierować się opiniami innych użytkowników. Przed założeniem konta warto więc poszukać w sieci informacji, które ułatwią decyzję, a nawet uchronią przed wyborem niewłaściwej platformy.

Innowacyjna Akademia Zonda

Nowości w Zonda to nie tylko zmiana logo, czy strony. Już niedługo wystartuje bowiem innowacyjna Akademia Zonda. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które o kryptowalutach chcą dowiedzieć się o wiele więcej. To opcja idealna dla osób, które dopiero wchodzą w świat waluty cyfrowej, ale też dla tych, którzy w niej działają i nadal chcą się rozwijać. Akademia stworzona została po to, aby przekazywać klientom giełdy informacje, które pozwolą im później na świadome inwestowanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ kryptowaluty to rynek wschodzący i różniący się od rynku waluty tradycyjnej. Ciągłe szkolenie się w tym zakresie ma więc szczególne znaczenie dla osób, które chcą inwestować w walutę cyfrową.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
33%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group