Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biznes na Obcasach w A2 Clinic

Sobota, 24 grudnia 2016, 6:53
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Biznes na Obcasach w A2 Clinic
Fot. Robert Bajek
19 grudnia br. odbyło się kolejne spotkanie klubu Biznes na Obcasach. Tym razem panie spotkały się na Piaskowej Górze w A2 Clinic a spotkanie wypełniły porady dotyczące zdrowia i urody, bezpłatne konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej, stomatologiem oraz kosmetologiem i losowanie atrakcyjnych nagród.

Uczestniczące w spotkaniu panie miały okazję wysłuchać wykładów wygłoszonych przez lekarza medycyny estetycznej, stomatologa oraz kosmetologa. Dowiedziały się wielu ważnych rzeczy dotyczących pielęgnacji gabinetowej oraz domowej, bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów i kuracji zabiegowych. Uczestniczki spotkania mogły też skorzystać z bezpłatnych konsultacji oraz wziąć udział w losowaniu nagród i kuponów zabiegowych. Imprezę zakończyły luźne rozmowy w mniejszych grupach oraz poczęstunek.

- Wszystkie inicjatywy dotyczące kobiet są nam szczególnie bliskie. Wynika to z faktu, że pracujemy w sfeminizowanym środowisku. Ponad 80% naszego zespołu to kobiety, kobiety niezwykłe, które pomagają sobie i wspierają się zarówno w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Cieszymy się zaufaniem tysięcy pacjentów z Wałbrzycha i okolic. I znów zdecydowana większość tej grupy to kobiety, ponieważ są one świadome tego jak ważne jest zdrowie, uroda i dobre samopoczucie. Ponadto A2 Clinic została stworzona przez kobiety - dwie koleżanki, które postanowiły spełnić swoje marzenie i wybudować klinikę zdrowia w centrum Piaskowej Góry. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku usług stomatologicznych, cały czas poszerzamy swoją ofertę między innymi o kosmetologię i medycynę estetyczną. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. To wszystko stało się możliwe dzięki determinacji i przedsiębiorczości kobiet. Dlatego, gdy tylko dowiedzieliśmy się o istnieniu Biznesu na Obcasach, który zrzesza aktywne i kreatywne wałbrzyszanki, zdecydowaliśmy się zaprosić je do A2 Clinic – mówiła Magdalena Markowska, manager w A2 Clinic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group