Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3577
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Boguszów–Gorce z WOŚP

Poniedziałek, 3 stycznia 2011, 8:11
Aktualizacja: 8:12
Autor: PAW
REGION, Boguszów-Gorce: Boguszów–Gorce z WOŚP
Fot. organizatorzy
Już 9 stycznia 2011 rusza XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak Polska długa i szeroka wszyscy grać będą na rzecz nefrologii i urologii dziecięcej.

Wielkoorkiestrowo będzie również w Boguszowie – Gorcach. Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury, Zespół Szkół Samorządowych oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 powołały Sztab WOŚP, w ramach którego kwestować będzie
50 wolontariuszy (na terenie Boguszowa-Gorc, Czarnego Boru, Witkowa i Jabłowa). Odbędą się również dwie imprezy charytatywne: w Centrum Kultury w Boguszowie (pl. Odrodzenia 4) oraz w Bibliotece w Gorcach (ul. Broniewskiego 11).

W boguszowskim Centrum Kultury zagrają; PADMA, DUX, CENTRAL PARK, zobaczyć będzie można także pokaz tańca w wykonaniu grupy KINGI HYRSZ, a dla najmłodszych przygotowano blok programy w wykonaniu TEATRU BAJKA.

W Gorcach usłyszymy zespół DEKADENT oraz BEZ DRINKA, zobaczymy finalistę programu MAM TALENT - PIOTRA BORUTĘ Z CZOCHEREM, a swoje taneczne popisy zaprezentuje grupa SOFT Edyty Kasprzyk. Jednak to nie wszystko. Każdy łasuch znajdzie u nas wiele pysznych ciast i innych wypieków, a w Centrum Kultury również gorącą grochówkę za przysłowiowy wrzut do puszki. Na zakończenie tradycyjnie już będziemy mogli podziwiać „Światełko do Nieba” przygotowane przez firmę BAMAMR i grupę tańca ognia GORGONA.

Każdy finał WOŚP to przede wszystkim LICYTACJE, o których nie zapomnieliśmy również w tym roku. Nasi ofiarodawcy przekazali na rzecz WOŚP wiele ciekawych przedmiotów m.in. złote serce z trzema brylantami (Pracownia Złotnicza W. Cozaca), złote serce z grawerką (M. i M. Mendel), broszkę w kształcie róży (A. Sarnowski) oraz wiele, wiele innych.

Więcej informacji o przebiegu XIX Finału WOŚP dostępne jest na www.mbp-ck.pl/wosp.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group