Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2845
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bokserscy mistrzowie

Sobota, 20 listopada 2021, 9:10
Aktualizacja: 9:15
Autor: PAW
Wałbrzych: Bokserscy mistrzowie
Fot. Bartłomiej Nowak
Za nami Mistrzostwa Polski w Boksie, które w ostatnich dniach rozegrane zostały w naszym mieście. Wałbrzyszanie wywalczyli sześć medali.

Kobiety rywalizowały w Wałbrzychu w 12 kategoriach.

Medalistki

48 kg

1. Natalia Rok (Pomorzanin Toruń), 2. Angelika Mięgoć (Imperium Boxing Wałbrzych), 3. Zofia Sobotowska (niezrzeszona), Weronika Borowiak (Akademia Technik Walk Gdańsk)

50 kg

1. Kinga Mięgoć (Imperium Boxing Wałbrzych), 2. Nikola Kaczmarek (Prosna Kalisz), 3. Marta Mulewska (Wisła Kraków), Anna Olczak (Akademia Walki Warszawa)

52 kg

1. Wiktoria Rogalińska (Skorpion Szczecin), 2. Marta Magierecka (Gorila Warszawa)

54 kg

1. Sandra Drabik (Kick-Boxing Kielce), 2. Karolina Ampulska (Wda Świecie), 3. Angelika Krysztoforska (Pomorzanin Toruń), Kinga Szlachcic (Boksing Zielona Góra)

57 kg

1. Sandra Kruk (niezrzeszona), 2. Żaklina Kociołek (Sporty Walki Gostyń), 3. Izabela Rozkoszek (Garda Gierałtowice), Karolina Tracz (AZS AWF Katowice)

60 kg

1. Laura Grzyb (Sporty Walki Gostyń), 2. Monika Puzio-Nieszporek (Smok Zabierzów), 3. Wiktoria Hass (Bombardier Gdynia), Monika Serafin (AZS AWF Katowice)

63 kg

1. Aneta Rygielska (Pomorzanin Toruń), 2. Roksana Lechoszest (Stal Stalowa Wola), 3. Nicole Skowron (niezrzeszona), Aleksandra Wiechetek (Knock Out Bielany)

66 kg

1. Wiktoria Tereszczak (Ring Bielsko), 2. Kamila Kapuścińska (Start Włocławek), 3. Oliwia Neufeld (Sako Gdynia), Kamila Wachal (niezrzeszeni)

70 kg

1. Karolina Koszewska (Żoliborska Szkoła Boksu Warszawa), 2. Daria Parada (Skorpion Szczecin) 3. Aleksandra Kisiel (Box Garda Marki), Oliwia Załuska (Carbo Gliwice)

75 kg

1. Agata Kaczmarska (Radomiak Radom), 2. Elżbieta Wójcik (Klub Bokserski Karlino), 3. Maria Kaźmierczak (Sporty Walki Gostyń)

81 kg

1. Martyna Jancelewicz (Taurus Goleniów), 2. Sylwia Kusiak (Fight Club Koszalin), 3. Laura Kowalska (Olimp Szczecin)

+ 82 kg

1. Lidia Fidura (Carbo Gliwice), 2. Oliwia Toborek (Żoliborska Szkoła Boksu Warszawa), 3. Aleksandra Michalak (Orlęta Łuków), Aleksandra Smuklerz-Ziomek (Radomiak Radom).

Medaliści

48 kg

1. Hubert Wrona (RUSHH Kielce), 2. Łukasz Pichalak (Olimpijczyk Ozorów) 51 kg 1. Jakub Słomiński (Wda Świecie), 2. Emilian Dudajek (Boxing Radom), 3.Daniel Surowiec (KSZO Ostrowiec), Mateusz Pawlak (Prosna Kalisz)

54 kg

1. Maciej Jewdokin (Legia Warszawa), 2. Damian Nicpoń (Team Jaworzno), 3. Kamil Jaworek (DKB Dąbrowa Górnicza), Kacper Pazdej (Sokół Piła)

57 kg

1. Paweł Brach (Radomiak Radom), 2. Robert Zaharjan (Skorpion Szczecin), 3. Dawid Posiłek (MOSM Tychy), Przemysław Kalisz (Boksing Zielona Góra)

60 kg

1. Jarosław Iwanow (Wisła Kraków), 2. Patryk Trochimiak (Imperium Boxing Wałbrzych), 3. Sebastian Ptak (Morsy Dębica), Mikołaj Mańka (Sporty Walki Gostyń)

63,5 kg

1. Arkadiusz Zaharjan (Skorpion Szczecin), 2. Marek Pietruczuk (Victoria Ostrołęka), 3. Bartłomiej Przybyła (AZS AWF Katowice), Beniamin Zarzeczny (Skorpion Szczecin)

67 kg

1. Damian Durkacz (Concordia Knurów), 2. Mateusz Polski (BK Karlino), 3. Patryk Soyer (Imperium Boxing Wałbrzych), Filip Wąchała (SAKO Gdańsk)

71 kg

1. Daniel Piotrowski (Skorpion Szczecin), 2. Łukasz Niemczyk (Champion Chojnów), 3. Paweł Róg (Iryda Mielec), Dominik Kida (Wisłok Rzeszów)

75 kg

1. Bartosz Gołębiewski (RUSHH Kielce), 2. Mateusz Goiński (Zagłębie Konin), 3. Kamil Urbański (Boxing Team Gosiewski Wrocław), Rafał Perczyński (SAKO Gdańsk)

80 kg

1. Michał Łoniewski (Kontra Elbląg), 2. Alan Boruta (Boxing Team Gosiewski Wrocław), 3.Damian Cieślik (Stara Szkoła Boksu Lublin), Piotr Szczukowski (SAKO Gdańsk)

86 kg

1. Sebastian Wiktorzak (Skorpion Szczecin), 2. Tomasz Niedźwiedzki (RUSHH Kielce), 3. Jakub Stępiński (Imperium Boxing Wałbrzych), Jan Lauk (Shark Łódź)

92 kg

1. Mateusz Bereźnicki (Skorpion Szczecin), 2. Mateusz Kubiszyn (Stal Rzeszów), 3. Kamil Ślendak (Start Włocławek), Witold Lisek (AZS AWF Katowice)

+92 kg

1. Oskar Safarjan (Concordia Knurów), 2. Jacek Gałązka (Niestaworzyszony), 3. Artur Sieńko (Imperium Boxing Wałbrzych), Patryk Polasik (Sokół Gliwice).

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group