Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Bokserska gala po raz drugi

Wtorek, 13 grudnia 2016, 11:30
Aktualizacja: 11:32
Autor: PAW
Świebodzice: Bokserska gala po raz drugi
Fot. organizatorzy
Zapraszamy do Świebodzic na Muay Thai Open Poland 2, drugą odsłonę sportowej imprezy, która w ubiegłym roku cieszyła się dużym powodzeniem.

Bokserskie święto startuje już w najbliższą sobotę, 17.12.2016 r. o g. 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR Świebodzice. Wstęp wolny.

Tak jak i w poprzednim roku w imprezie wezmą udział zaprzyjaźnione kluby Best Gym Grodno, Ringside Berlin oraz oczywiście gospodarze czyli KO Gym Świebodzice. Turniej jest możliwością zaprezentowania się młodych i perspektywicznych zawodników szerszej publiczność. Kilku zawodników będzie miało swój debiut.

Wśród zaproszonych gości jest wielu znanych sportowców m.in. Bartosz Batra, Tomasz Kuchar, Damian Grabowski, a walki pokazowe zapowiedzieli bokserzy Michał Leśniak i Łukasz Zygmunt.

Turniej poprowadzą Maciej Więcek ze Stowarzyszenia Bona Fide w Świebodzicach i Tyberiusz "Tyberian" Kowalczyk - były strongman a obecnie zawodnik federacji FEN.

Organizatorzy: Maciej Więcek- Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice, Ko Gym Świebodzice Mariusz Cieśliński, Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz, Urząd Miejski w Świebodzicach.

Sponsorzy: DRAGON-SPORTS.pl, PIZZERIA GREGOR, CENTRUM PUCHAROWE ŚWIEBODZICE TOMASZ MEGES, PENSJONAT SPORTOWY ŚWIEBODZICE ADRIANNA I REMIGiUSZ SANECCY.

Zapraszamy serdecznie 17 grudnia do hali OSiR Świebodzice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group