Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2436
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bolt w Wałbrzychu przed Uberem

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 11 czerwca 2019, 13:17
Aktualizacja: 16:09
Autor: red
Fot. użyczone
Wałbrzych dołącza do grona 23 miast w Polsce, w których dostępna będzie aplikacja Bolt – platforma łącząca kierowców z pasażerami. Najniższe na rynku ceny przejazdów dla klientów oraz znajomość ceny przejazdu przed jego rozpoczęciem to tylko niektóre z korzyści płynących z korzystania z usługi. Dla kierowców chcących rozpocząć kooperację z aplikacją, przygotowane zostały atrakcyjne warunki współpracy oraz bonusy.

Dzięki aplikacji Bolt, mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli podróżować szybko i komfortowo, płacąc najniższe ceny rynkowe. Platforma oferuje na start zniżki dla klientów, którzy na przejazdach mogą zaoszczędzić nawet do 50%. Kierowcy, którzy rozpoczną współpracę z marką, mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy, a także bonusy, dzięki którym, wykonując 40 przejazdów, zarobią dodatkowo 600 zł.
- Naszym celem, od początku działania firmy, jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań transportowych, które sprawiają, że poruszanie się po mieście jest komfortowe, tanie i szybkie dla pasażerów, a dla kierowców stanowi atrakcyjną formę współpracy i możliwość zarobkowania dostosowaną do własnych potrzeb - mówi Alex Kartsel, Country Manager Bolt w Polsce. – Cieszy nas, że pasażerowie doceniają nas m.in. za przejrzystość cen, znajomość kwoty przejazdu przed jego rozpoczęciem oraz szybkość realizacji usługi. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasza oferta była jak najbardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów.

Początkowe bonusy dla kierowców zaczynają się już od 200 zł dodatkowego zarobku za 10 przejazdów. Czas pracy jest elastyczny, bez wymogu minimalnej liczby przejazdów. Rekrutacja dla współpracowników w Wałbrzychu trwa. Pierwsi kierowcy rozpoczną przejazdy już 13 czerwca (czwartek). Aby zarejestrować się w aplikacji, należy przedstawić komplet dokumentów, zawierających m.in. zaświadczenie o niekaralności i ważną polisę OC. Auto do przewożenia pasażerów musi być 5 drzwiowe, zadbane, w dobrym stanie wizualnym i technicznym. W celu cotygodniowego rozliczenia, kierowcy muszą prowadzić również działalność gospodarczą, bądź współpracować z licencjonowanym partnerem flotowym. W tej chwili, na terenie całej Polski, z aplikacją Bolt i licencjonowanymi partnerami współpracuje prawie 100 tysięcy kierowców, na całym świecie liczba ta przekroczyła już pół miliona.

Opłata startowa dla pasażera wynosi 4 zł, cena za kilometr to 1,30 zł oraz 0,25 gr za minutę. Aby móc zamówić przejazd, należy na smartfonie zainstalować aplikację Bolt. Jeszcze przed potwierdzeniem przejazdu pasażer informowany jest o tym, jaka będzie jego całkowita cena. Może również zobaczyć imię kierowcy, a także markę i numer rejestracyjny samochodu. Wszystkie te dane, wraz z dokładną trasą przejazdu, zostają zapisane w aplikacji, co wpływa na bezpieczeństwo pasażerów. Cenę, oraz przewidywany czas oczekiwania na kierowcę, można również sprawdzić podczas korzystania z Google Maps. Istotnym elementem aplikacji jest również możliwość wystawienia oceny kierowcy, aby poinformować innych użytkowników o tym, czy byliśmy zadowoleni z usługi.

Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. Zmiana logo i nazwy podyktowane były dynamicznym rozwojem marki na całym świecie, również w Polsce. W ciągu ponad 5 lat funkcjonowania platformy, w różnych krajach pojawiło się wiele nowych opcji podróżowania – możliwość wypożyczenia motoroweru, elektrycznej hulajnogi, a nawet zamówienie przejazdu rikszą w krajach w Afryce, gdzie taka forma transportu jest popularna. W Polsce na szczególną uwagę zasługuje dostępna w Warszawie, wyjątkowa kategoria Bez barier, w której przejazd zamówić mogą osoby z niepełnosprawnością, podróżujące z psem-przewodnikiem, czy seniorzy, a kierowcy są specjalnie przeszkoleni, aby móc pomagać pasażerom. Rozwój aplikacji, dającej pasażerom coraz więcej możliwości wyboru dopasowanego do ich oczekiwań i potrzeb transportu sprawił, że wcześniejsza nazwa, odnosząca się do początkowej działalności firmy, stała się nieaktualna. Bolt, czyli z języka angielskiego piorun, symbolizuje szybkość, łatwość przemieszczania się oraz wiarę w to, że przyszłość transportu będzie elektryczna.

Twoja reakcja na artykuł?

21
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Uber 11-06-2019 16:54
Super,w koncu staruchom TAXI sie urwie,albo za kolko albo emerytura a jak nie to wypie...lać!
~Natkanski 12-06-2019 6:47
I tak wałbrzyscy emeryci biedni taksówkarze idą w odstawkę bo w tak małym mieście ponad 700. Taksówek plus konkretną konkurencja mówi swoje
~do Natkanski 12-06-2019 7:28
Czy biedni? Skoro dorabiają byli komendanci komisariatów a i genarałowie Policji to chyba nie tacy biedni.
~Ja 12-06-2019 8:57
Czy tak jak prawdziwi taksówkarze będą mieli kasy fiskalne i zapłacą ZUS?
~Astro 12-06-2019 10:09
Bolt nie zapewni ubezpieczenia NNW, paragonów, faktur, nie realizuje usług dodatkowych. Poza tym jedziesz z osobą nieznaną, bez licencji, nie oprowadzającą podatku i składek Zus.
~A na co komu ZUS 23-08-2019 0:16
do: ~Astro (10:09)
Tanie przejazdy dla każdego! Dodatkowo czekamy na sztuczna inteligencje zamiast kierowców
~Tylko tak dalej 23-08-2019 0:25
Nikt nie chce z oszustami jeździć ich wypierdzianymi gruzami
~Lopez 5-09-2019 21:38
Ci co im wiatr w kieszeniach wieje będą czekać na Bolt bo tanio:) A przecież czas to pieniądz
~Piote 10-09-2019 8:42
W końcu powiem świeżości w Wałbrzychu
~rzygam POWSI 9-03-2020 8:33
zadupiaste miasto, zadupiasta mentalność - nic tego nie zmieni

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group