Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2750
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Brave Kids 2017 w obrazach

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 20 listopada 2017, 6:39
Aktualizacja: 9:21
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu ruszyła multimedialna wystawa zdjęć relacjonujących wydarzenia związane z tegoroczną edycją projektu Brave Kids.

Na wystawie można zobaczyć zdjęcia ukazujące czym jest projekt Brave Kids, przedstawiające zarówno uczestników - dzieci z takich krajów jak Mołdawia, Turcja, Gruzja, Palestyna, Hong-Kong czy Maroko, wolontariuszy, którzy swoją pracą wspierali projekt, rodziny goszczące uczestników, a także zdjęcia dokumentujące wszystkie działania i aktywności, które odbyły się podczas tegorocznej edycji Brave Kids - pokazy, koncerty, występy artystyczne i prezentacje.

Poprzez tę niezwykłą wystawę organizatorzy chcą zarówno przedstawić projekt Brave Kids, jego ideę i związane z nim działania, jak również zachęcić do włączenia się w koleją edycję projektu w roku 2018. Autorami zdjęć prezentowanych podczas wystawy są: Małgorzata Skrzypnik, Jolanta Kowalczyk-Kokoszka, Magdalena Sawicka, Sebastian Stalka - przedstawiciele rodzin goszczących uczestników, oraz przedstawiciele wolontariuszy i osób wspierających projekt. Wystawę można oglądać przez najbliższe trzy tygodnie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group