Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5599
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Bulodrom przestanie istnieć?

Piątek, 1 stycznia 2021, 8:42
Autor: PAW
REGION, Boguszów-Gorce: Bulodrom przestanie istnieć?
Fot. archiwum
Działacze sportowi klubu Sudety Petanque Boguszów–Gorce przyjęli z zaskoczeniem informację Urzędu Miasta o zamiarze sprzedaży terenu, na którym obecnie znajduje się bulodrom.

Bulodrom przy stadionie przy ulicy Olimpijskiej w Gorcach istnieje od kilkunastu lat i jest bardzo często miejscem rozgrywania turniejów, a także prowadzenia codziennych treningów przez graczy zrzeszonych w miejscowym kubie, a akurat petanque czy inaczej bule w mieście cieszą się sporą popularnością. Dlatego tym bardziej działacze miejscowego klubu Sudety Petanque Boguszów-Gorce z niedowierzaniem przyjęli informację o zamiarze sprzedaży tego terenu przez miasto na teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Nikt z klubu o takich zamiarach i decyzjach nie został poinformowany, co świadczy, delikatnie mówiąc, o lekceważeniu sportowych entuzjastów. Zresztą na profilach społecznościowych sprawa wzbudza emocje.
"Oto kolejny przykład działań, podjętych przez Komisarza, które budzą wśród mieszkańców duże kontrowersje. Zwracamy Państwa uwagę na sposób tego działania, na brak poinformowania Klubu, który w tym miejscu trenował i grał od 20 lat. Pozostawiamy Państwu ocenę tego konkretnego zdarzenia, a także wielu wcześniejszych decyzji Pana Komisarza, który zapewne również wkrótce stanie do nowych wyborów. Będą więc mogli Państwo ocenić te wszystkie decyzje, działania jakie do tej pory podjął przy urnach wyborczych. To będzie najlepsza weryfikacja jego dotychczasowej pracy, a także bezpośrednia odpowiedź mieszkańców na pytanie, czy chcą powierzyć mu swój mandat zaufania, na kolejne lata" - czytamy na jednym z miejskich boguszowskich profili społecznościowych. (źródło: Wiaderko Różności/facebook).

Twoja reakcja na artykuł?

14
23%
Cieszy
10
16%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
5%
Smuci
4
6%
Złości
31
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group