Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3539
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Burmistrz Szczawna–Zdroju narzeka na wałbrzyszan

Piątek, 14 maja 2010, 15:11
Aktualizacja: 20:58
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Burmistrz Szczawna–Zdroju narzeka na wałbrzyszan
Szczawieńskim deptakiem spacerują tysiące osób. Niektóre z nich zdaniem burmistrza Tadeusza Wlaźlaka, psują wizerunek uzdrowiskowej gminy
Fot. red
Tadeusz Wlaźlak, burmistrz Szczawna–Zdroju, zwrócił się do prezydenta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego oraz MOPS–u i wałbrzyskiej Straży Miejskiej z prośbą o pomoc w "usuwaniu" ze Szczawna–Zdroju wałbrzyszan, którzy psują wizerunek uzdrowiska.

Tadeusz Wlaźlak w liście do prezydenta Kruczkowskiego zwraca uwagę na fakt, że „w ostatnim czasie funkcjonariusze służb porządkowych otrzymują szereg zgłoszeń dotyczących obecności na terenie Szczawna-Zdroju osób zamieszkałych na terenie Wałbrzycha. Te osoby przebywają w ciągu dnia w miejscach najczęściej uczęszczanych – deptak, parki miejskie, rejon kościoła”. Zdaniem Wlaźlaka, te osoby swoim wyglądem nie stanowią dobrego wizerunku i są źle odbierane głównie przez kuracjuszy odwiedzających Szczawno-Zdrój.

Jak wylicza burmistrz Szczawna-Zdroju, ostatni taki przypadek miał miejsce w rejonie Parku Zdrojowego, gdy straż miejska musiała interweniować, bowiem rozpalone tam zostało ognisko.

Na razie władze samorządowe Wałbrzycha nie chcą komentować pisma burmistrza Wlaźlaka. Burmistrz zapewnia, że nie chciał nikogo listem urazić. Chciał jedynie zwrócić uwagę na narastający problem.

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group