Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 2723
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Były senator proponuje

Piątek, 20 marca 2020, 14:54
Aktualizacja: Niedziela, 22 marca 2020, 9:24
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Były senator proponuje
Fot. archiwum
Roman Ludwiczuk, senator VI i VII kadencji, wałbrzyski przedsiębiorca apeluje do samorządowców.

"Panie i Panowie Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci, Szefowie Powiatu - w związku z niewystarczającą ilością środków pieniężnych na zakup podstawowych środków zabezpieczających i bytowych PROPONUJĘ:

1. wstrzymać wypłacanie diet Radnym - wszelkich rad - miast, gminy, powiatu lub ograniczyć je do symbolicznej 1 złotówki.

2. przeznaczyć te środki na wsparcie najbardziej potrzebujących w tym ciężkim okresie - jakie są emerytury to wszyscy wiemy, a zwłaszcza, że ceny poszybowały w górę.

3. przeznaczyć te środki na zakup środków zabezpieczających dla personelu medycznego.

- Pozwalam sobie przedstawić te propozycje, bo łożę na nie (środki) w formie danin - podatek od nieruchomości, podatek PIT, CIT, który w dużej części wraca do miasta. Pozwalam sobie, ponieważ w tym trudnym okresie musimy być solidarni i sam deklaruję przekazanie kwoty 3 tys. zł na ten cel - pisze Roman Ludwiczuk . - W związku z "dużym" zainteresowaniem propozycją ograniczenia diet z tytułu bycia radnym lub ich pobraniem i przekazaniem, wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu oraz do współpracy. Fundacja Zielone Wzgórze jest gotowa do obsługi tego działania, firma ROL i BMR dysponuje środkami transportu, biurem i środkami komunikacji. Dla jawności i transparentności powołajmy zespół który będzie tym kierował, najlepiej z przedstawicieli RADNYCH. To do dzieła LUDZIE nie chowamy głowy w piasek. Potrzebujący czekają.

Twoja reakcja na artykuł?

40
62%
Cieszy
7
11%
Hahaha
1
2%
Nudzi
2
3%
Smuci
6
9%
Złości
9
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group