Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5829
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Cellofoam wchodzi do Polski

Czwartek, 23 maja 2024, 14:26
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Cellofoam wchodzi do Polski
Fot. WSSE "Invest Park"
Cellofoam po wybadaniu rynku wchodzi do Polski! Producent izolacji akustycznych i termicznych wybuduje fabrykę na terenie Wałbrzyskiej Strefy w Sycowie!

Producent przeznaczy na inwestycję ponad 17,5 mln złotych i utworzy co najmniej 6 miejsc pracy w zakładzie na terenie Sycowa - rozpocznie działalność na początku 2027 roku.

Będzie to kolejny zakład produkcyjny po Niemczech, Turcji i Czechach, a ich sieć dystrybucji rozciąga się na cały świat dzięki oddziałom i partnerom z Kanady, Australii, Chin, Węgier czy Korei Południowej. Wcześniej taki oddział sprzedaży znajdował się w Polsce, a po rozpoznaniu specyfiki i zapotrzebowania polskiego rynku, zarząd Cellofoam zdecydował o ulokowaniu tu kolejnej fabryki. Produkty Cellofoam lubią ciszę. Zwykle nie są widoczne, ale jeśli nie przeszkadza Ci nadmierny hałas, to najpewniej tam są! Ich rozwiązania można spotkać w pociągach, tramwajach, autobusach, łodziach, maszynach budowlanych, przestrzeniach biurowych, a nawet w sprzętach AGD, jak pralki czy odkurzacze.

Decyzję o wsparciu przekazał Prezes WSSE "INVEST-PARK" Piotr Wojtyczka.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
2
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
2
18%
Złości
3
27%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group