Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4798
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Chcą pomagać dalej

Środa, 23 listopada 2022, 11:26
Autor: red
REGION: Chcą pomagać dalej
Fot. użyczone
Stowarzyszenie "Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets" jest organizacją działającą na rzecz ochrony zwierząt. Działa na terenie powiatu kamiennogórskiego, jednak wielokrotnie wolontariusze jeździli na interwencje również w powiecie wałbrzyskim i karkonoskim. Pomagają tym, którzy o pomoc sami nie poproszą.
- Mamy szansę wygrać w konkursie "Łap dotacje na organizacje" spore pieniądze. Jest to dla nas jedyna szansa na wybudowanie kojców dla psiaków i zrobienie im wybiegów. Z racji braku jakiejkolwiek pomocy od państwa, nasze bieżące wydatki pochłaniają wszystkie pieniądze, jakie udaje nam się zebrać, w związku z czym nie możemy sobie pozwolić na większe działania - piszą przedstawiciele Stowarzyszenia.

Pomieszczenia, w których trzymane są aktualnie pieski, są już przepełnione (12 psów w 2 pomieszczeniach), dlatego też po jednej z ostatnich interwencji, członkowie Stowarzyszenia zmuszeni byli oddać pieska do schroniska. W chwili obecnej jest jeszcze gorzej, ponieważ gmina wykorzystała już wszystkie fundusze i nie może pozwolić sobie na zabranie kolejnego nieszczęśnika do schroniska. W razie kolejnych interwencji Stowarzyszenie nie będzie w stanie już pomóc żadnemu psu...
- Wygrana w tym konkursie rozwiązałaby wszystkie nasze problemy. W związku z tym zachęcamy ludzi do wpłacania do naszej skarbonki konkursowej symbolicznej złotówki. W konkursie liczy się liczba darczyńców, a nie zebrana kwota, więc wystarczy 1 zł. To dla nas ogromna i najprawdopodobniej jedyna szansa - informuje Stowarzyszenie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakibezdomniakinamiastkadomu

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group