Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2141
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chcą walczyć z homofobią

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 8 listopada 2010, 20:18
Aktualizacja: 20:19
Autor: PAW
Pewnie niewielu wałbrzyszan wie, że w naszym mieście działa grupa broniąca praw gejów i lesbijek.

Grupa działająca pod nazwą Kampania Przeciw Homofobii postanowiła bronić praw wałbrzyskich gejów i lesbijek. Członkowie KPH chcą sprawić, by Wałbrzych stał się bardziej tolerancyjny dla mniejszości seksualnych.

Na pewno osiągnięcie zamierzonego celu nie będzie zadaniem łatwym, zważywszy na dość konserwatywne poglądy naszego społeczeństwa. Członkowie KPH chcą, by wałbrzyszanie dowiedzieli się o ich działalności i planach na przyszłość.

Więcej informacji na temat KPH można znaleźć na stronie internetowej:
http://www.kph.org.pl/www_walbrzych

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~ww 8-11-2010 22:46
to se ne da- jestesmy spoleczenstwem nietolerancyjnym- niech sobie geje i lesby zyją, ale niech sie lepiej nie ujawniaja- bo to wstyd
~Ona 9-11-2010 7:46
Wstyd, to otwarcie mówić o tak prymitywnych i nietolerancyjnych poglądach. Bardzo dobrze, że wyszli z podziemia! Trzymam Za was kciuki!
~ 9-11-2010 8:39
Jeżeli ktoś próbuje wmówić społeczeństwu, że pedalstwo jest całkiem normalne to ma nie po kolei w głowie.
~marcin 9-11-2010 10:01
Mało tego, że próbuje wmówić, próbuje również przekonać do swojej orientacji. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom (czy to też brzydkie słowo ? - bo pedał jest brzydkim) i ich orientacji, jestem za legalizacją związków (nie małżeństw - bo to niedorzeczne), ale jestem przeciw manifestowaniu ich seksualności, ja podobnie jak wielu innych hetero, nie mam potrzeby "paradowania". Za nie dorzeczną uważam również możliwość adopcji dzieci przez takie pary, nikt nie wmówi mi, że dziecko wychowane przez dwóch "ojców" będzie normalne. Gdzie wzorce, normalnej rodziny ? Wszak geje rozmnażać się jeszcze nie mogą (nauka pewnie wkrótce coś zaradzi). Niestety naturalny porządek rzeczy na naszej planecie jest oparty o prokreację i podtrzymanie gatunku, pewnie zostanę okrzyknięty gburem, chamem i homofobem (cóż za zabawne słowo - strach przed człowiekiem ?) Ale, czyż to nie śmieszne ? Żyjemy w wolnym kraju, nikt im niczego nie zabrania, a jeśli ktoś zareaguje nieprzychylnie - ma do tego prawo.
~On (homofob, ćwok, wsteczniak, zapyziałek, heteryk i gbur - i jakoś się z tym pogodziłem) 9-11-2010 10:14
- do onej - Więc jednak sugerujesz,że oni, to jednak z podziemia wyszli?Bo ja myślałem, że z domów normalnie, jak ludzie. A to jednak zwykłe robactwo jest co nam się próbuje po mieście rozpełzać? I to w dodatku takie, co się samce z samcami a samice z samicami ryćkają? Więc jednak nie chodzi im przy tym o żadne wyższe idee gatunku (na przykład przetrwanie) a o zwykłą ruję, poróbstwo, sodomię i gomorię? A ptfuj!!! Obrzydlistwo, będę chyba musiał komputyr spirytusem zdezynfekować i nadmanganianem - żeby mnie się to robactwo w domu nie zalęgło, bo jeszcze na dzieciska przelyzie ... W sumie to Cię - "ona" popieram, niech toto tałatajstwo z podziemia wyłazi, to słońce może toto trochę wypali a za moment i mroźna zima dokona pomoru ...
~lolek 9-11-2010 11:20
Ludzie, co wy tu wypisujecie?! Poglądy rodem ze średniowiecza. "Gratuluję".
~On 9-11-2010 12:44
- do lolka - a dziękuję przebóg, w stylu gotyckim iście? Azaliż się lolkowi ten pomysł podoba? To i ja gratuluję, dalibóg!
~tylko to 9-11-2010 16:17
Jestem za-dlaczego?Ponieważ,w cierpieniu i radości,wszyscy jesteśmy równi. Jestem przeciw-dlaczego?Ponieważ, narzuca się innym, "poprawny"sposób myślenia.
~wałbrzyszanin 9-11-2010 19:50
Małżeństwa takie to tylko po to aby formalnie można było załatwić sprawy np podział majątku , np żyją dwóch takich razem ładują w mieszkanie a później jeden z nich wraca z pustymi rękoma , to trochę nie fer, Homoseksualizm to nie choroba zakaźna tym się nie zarazi, więc dzieci wychowywane przez takie osoby wcale nie muszą być gejami czy lesbijkami, z tymi dziećmi to jest problem , bo nasze społeczeństwo jest mało wyedukowane, np przyjdzie na wywiadówkę dwóch ojców a rodzice innych dzieci zrobią wielką aferę , bo będą myśleli że się zarażą , później powiedzą to w domu swoim dzieciom , a dzieci przyjdą do szkoły i będą wyzywać tamte dziecko , więc to tylko taki problem by był, Pragnę przypomnieć że w rodzinach " normalnych " dzieci też stają się gejami i lesbijkami więc nie piszcie bzdur
~ciemnogrodzianin 9-11-2010 20:03
Nie ma i nie będzie w społeczeństwie powszechnej akceptacji dla takich wynaturzeń! Niech sobie żyją, ale niech nie próbują wmówić ludziom, że to co robią jest normalne.
~MaRcO 20-11-2010 18:03
Wynaturzeni to sa wszyscy, ktorzy maja cos przeciwko gejom i lesbijkom. To normalni i spokojnie ludzie. A to, ze kochaja osoby tej samej plci nie przekresla ich. Moze nawet nasz kolega czy kolezanka, z ktora widujemy sie codziennie i utrzymujemy dobre kontakty jest " z branzy". Jest ok bo nie wiemy o niej, a jak sie przyzna to juz nikt z nia nie rozmawia, choc ona nie zmienila swojego nastawienia. Czy to jest normalne??? Pozwolny ludziom zyc yak jak tego chca. Nie wazne kogo kocha, wazne ze kocha. Zmienmy swoje nastawienie- ci ludzie to nie zaden margines spoleczny, czy ludzie zli. Chomoseksualizna to nie choroba wiec sie nie zarazisz wiec niech homofoby zostawia swoje uszczypliwe komentarze i dadza im normalnie zyc. Ja nie mam nic przeciwko tym ludziom.!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group