Wałbrzych: Chełmiec na fali

Niedziela, 12 stycznia 2020, 11:39
Aktualizacja: 11:56
Siatkaraki Chełmca Wodociągów Wałbrzych pewnie i szybko pokonały Silesię Volley Mysłowice.

W pierwszym secie początek był wyrównany i dopiero od stanu 10-8 dla Chełmca zaczęła uwidaczniać się przewaga wałbrzyszanek. Nasze siatkarki złapały wtedy odpowiedni rytm i odskoczyły na 17-10 i już do końca seta spokojnie kontrolowały wydarzenia na parkiecie wygrywając partię do 17.

Drugi set był podobny. Początek to znów zacięta gra i walka o każdą piłkę. Chełmiec znów potrafił zbudować kilka punktów przewagi i odskoczyć z wynikiem na 12-9. W końcówce goście zbliżyli się na 22-21, ale seta do 22 wygrały podopieczne Marka Olczyka.

Trzecia partia toczyła się od początku przy przewadze Chełmca. Było 3-0, 7-4. Nasze zawodniczki w pewnym momencie zbudowały większą różnicę punktową (14-7), ale ambitnie grający zespół Mysłowic był w stanie zniwelować nieco tę przewagę i seta przegrał do 19.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Silesia Volley Mysłowice 3-0 (25-17, 25-22, 25-19)