Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3693
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Chłopcy z FA Wałbrzych w dziecięcej eskorcie podczas meczu Lech – Wisła

Środa, 8 maja 2013, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: PAW
Wałbrzych: Chłopcy z FA Wałbrzych w dziecięcej eskorcie podczas meczu Lech – Wisła
Fot. użyczone
W minioną sobotę podczas meczu Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków odbyła się dziecięca eskorta Football Academy. W odpowiedzi na zaproszenie Lecha Poznań wzięło udział 10 oddziałów Football Academy z całej Polski, w tym także FA Wałbrzych.

Do Poznania pojechało kilku zawodników, w tym Bartek oraz Hubert, którzy mieli okazję po raz pierwszy w życiu zobaczyć mecz Ekstraklasy.
Dodatkowo mogli wziąć udział w dziecięcej eskorcie i za rękę wyprowadzić piłkarzy obu drużyn. Emocje były niesamowite, ponieważ na trybunach zjawiło się prawie 31 tys. kibiców, którzy niezwykle głośno dopingowali swój zespół.
- Mały stres był i długie oczekiwanie, ale warto było. W eskorcie wyprowadziłem Aleksandra Toneva, piłkarza Lecha. Bartek stał po drugiej stronie, razem z piłkarzami Wisły Kraków – mówi Hubert.

Udział w tego typu akcjach jest wpisany w długoletnią współpracę pomiędzy Lechem Poznań a Football Academy. W rundzie jesiennej FA po raz kolejny planuje zawitać do Poznania na jeden z ekstraklasowych pojedynków, uczestnicząc w eskorcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group