Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3879
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: "Chyba" rozbawili publiczność

Piątek, 13 marca 2020, 10:19
Aktualizacja: Sobota, 14 marca 2020, 8:58
Autor: red
REGION, Czarny Bór: "Chyba" rozbawili publiczność
Fot. organizatorzy
W minioną niedzielę Panie z Gminy Czarny Bór świętowały Dzień Kobiet. Specjalnie dla niech wystąpił Kabaret „CHYBA” – jeden z czołowych polskich kabaretów młodego pokolenia , który tworzą: Piotr „Guma” Gumulec”, Kuba Krzak, Krzysiek „Kris” Wilkosz oraz od niedawna Magdalena Gumulec – kabaretowa świeżynka.

Nie da się ukryć, że artyści zdobyli sympatię widzów od pierwszych minut swojego występu, a rozmowa z publicznością szybko stała się wspólną zabawą, która trwała niemalże półtorej godziny. Program w zabawny sposób ukazał relacje damsko-męskie, a także sytuacje z życia codziennego nic więc dziwnego, że gromkim brawom i salwom śmiechu nie było końca.

Na koniec tej wyjątkowej uroczystości Wójt Gminy – Adam Górecki złożył życzenia wszystkim paniom oraz wspólnie z członkami kabaretu odśpiewał 100 lat! Tradycyjnie już wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a każda z Pań została obdarowana kwiatami i drobnym upominkiem.

Ktoś kiedyś powiedział, że jedna minuta śmiechu daje tyle co 45 minut relaksu, przedłuża życie o 10 minut, a także pozwala spalić około 12 kalorii. Kabareciarzom należą się więc nie tylko brawa ale też serdeczne podziękowania za tak wiele korzyści jak na jeden wieczór.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
83%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group