Zalogowanych: 7

Wałbrzych: Ciekawie na Podgórzu

Poniedziałek, 31 maja 2021, 8:40
Aktualizacja: 8:45
W kolejnym meczu klasy A, Podgórze Wałbrzych tym razem nie sprostało KS–owi Walim i uległo 1–2.

Przed tym meczem trudno było wskazywać faworyta, bowiem wyżej notowani w tabeli są goście z Walimia, ale Podgórze ostatnio prezentowało stabilną dyspozycję. Do przerwy kibice nie zobaczyli goli, choć obie ekipy miały swoje szanse. W drugiej połowie działo się więcej. Na prowadzenie wyszli miejscowi po trafieniu Sajdaka. Walim jednak nie stracił wiary w odniesienie korzystnego wyniku i w 61. minucie wyrównał Skarbiński, a decydującego gola dla gości zdobył Damian Kraus i trzy punkty pojechały do Walimia.

Podgórze Wałbrzych - KS Walim 1-2 (0-0)

Podgórze: Ajchel - Mocydlarz, Dębski (35' Knol), Sysiak, P.Koszyka, Sajdak, Piątek, Kozioł (72' Moczadłowski), Klara, Jacek Hertmanowicz, Marcin Hertmanowicz

Walim: Dobkiewicz - Młocek, Adrian Kraus, Damian Kraus, Rzeczycki, Jagodziński (72' Gut), Skarbiński, Drąg, Słapek, Skuza, Byrski.