Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3584
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ciekawie w Bibliotece pod Atlantami

Piątek, 9 grudnia 2016, 6:32
Autor: red
Wałbrzych: Ciekawie w Bibliotece pod Atlantami
Fot. organizatorzy
Biblioteka pod Atlantami zaprasza na PRZEGLĄD FILMÓW DOKUMENTALNYCH, sygnowanych przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy Watch Docs. W najbliższych dniach Biblioteka zaprasza również na szereg innych wydarzeń.

Pokazanych zostanie kilka wybitnych dokumentów traktujących o prawach człowieka, prezentowanych podczas minionych edycji festiwalu. Seanse połączone będą z dyskusją.

Projekt współorganizowany przez Magdalena Sawicką - wolontariuszkę, koordynatorkę wałbrzyskiej edycji festiwalu Brave Kids. Wszystkie filmy wyświetlone zostaną w Multimedialnej Filii Bibliotecznej na Podzamczu:

12 grudnia, godz. 18.00 - Drużyna E

14 grudnia, godz. 18.00 - Made in BY

15 grudnia, godz. 18.00 - Siostry z dżungli

16 grudnia, godz. 18.00 - Zima na Lampedusie

Tymczasem 13 grudnia o godzinie 17.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej odbędzie się SPOTKANIE AUTORSKIE Z TOMASZEM SEKIELSKIM, reporterem, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą, współtwórcą wielu popularnych programów telewizyjnych, m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz My, Czarno na Białym, Po prostu, Woronicza 17, laureatem najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych, jak również autorem filmów dokumentalnych „Władcy Marionetek" i „8:38" oraz autorem książek, m.in.
„Sejf", „Obraz kontrolny", „Gniazdo kruka" i „Zapach suszy".

W dniach 14 i 15 grudnia, w godzinach 11.00 – 16.00 Biblioteka pod Atlantami zaprasza do atrium budynku głównego na KIERMASZ RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO, na którym będzie można kupić ozdoby i kartki świąteczne, bombki, biżuterię, decoupage, ręcznie malowane szkło i wiele innych wyrobów rękodzielniczych wykonanych przez lokalnych twórców i artystów.

17 grudnia o godzinie 15.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej odbędzie się „KOLĘDOWANIE W BIBLIOTECE". Bożonarodzeniowy koncert poprowadzi i komentarzami opatrzy maestro Józef Wiłkomirski, a wystąpią w nim: zespół muzyczny z Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 17 prowadzony przez Aleksandrę Strzygocką oraz Wałbrzyskie Wróbelki i Chór Millenium pod batutą Małgorzaty Wiłkomirskiej.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group