Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6164
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: CLOOS – PRACA

Wtorek, 20 maja 2014, 14:09
Aktualizacja: Sobota, 21 czerwca 2014, 22:00
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Do naszego nowo utworzonego zakładu poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko : Pracownik produkcyjny

Zakres obowiązków:
- obsługa linii wytwarzania i montażu (produkcja komponentów elektromechanicznych i
mechanicznych, kontrola jakości, pakowanie) zgodnie z instrukcjami.
- przestrzeganie zasad BHP, 5S i innych obowiązujących w miejscu pracy.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane o profilu mechanicznym i/lub
elektromechanicznym
- zdolności manualne
- cierpliwość i zdolność koncentracji

Kandydatom oferujemy:
- umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie z atrakcyjnym wynagrodzenie
- pakiet szkoleń
- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: info@planner-ma.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Kandydatom zapewniamy pełna dyskrecje.

Czytaj również