Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5962
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Co im gra w duszach?

Sobota, 8 stycznia 2022, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Co im gra w duszach?
Fot. organizatorzy
Na wernisaż wystawy Sudeckiego Towarzystwa Fotograficznego "Co nam w duszy gra" zapraszamy 15 stycznia o godz. 17.00 do Multimedialnej Galerii Obrazu w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

„Dobra fotografia nie jest tylko reprodukcją przedmiotu lub grupy przedmiotów – jest interpretacją natury, reprodukcją wrażeń fotografa, którą pragnie przekazać innym” zaczynając słowami Lewis’a Hine’a zapraszamy na wernisaż fotografii członków Sudeckiego Towarzystwa Fotograficznego. Wystawa zatytułowana „Co nam w duszach gra” zaprezentuje prace dziewięciu autorów. Każdy zestaw zdjęć pokazuje inne spojrzenie na fotografię, dokładnie to, które autor zatrzymał w momencie naciśnięcia spustu migawki.

Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne powstało w grudniu 2013 roku z inicjatywy kilku dzierżoniowskich fotografików. Towarzystwo zrzesza grupę miłośników fotografii, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Organizują warsztaty doskonalące swoje umiejętności, otwierają się także na osoby nie zrzeszone. Organizują wystawy indywidualne i zbiorowe propagując fotografię jako sztukę. Mają stałą ekspozycję w Centrum Komunikacyjnym w Dzierżoniowie. Czym jeszcze się zajmują można zobaczy na ich stronie: www.stf.dzierzoniow.pl

Wystawa będzie dostępna do 15 lutego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group