Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 2305
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Co poleca biblioteka?

Poniedziałek, 27 marca 2017, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Co poleca biblioteka?
Fot. organizatorzy
W przyszłym tygodniu Biblioteka pod Atlantami poleca kilka wydarzeń.

29 i 30 marca w godz. 11.00 - 17.00 zapraszamy do atrium budynku głównego na Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła Artystycznego, na którym będzie można nabyć ozdoby świąteczne, kartki, pisanki, biżuterię, ręcznie malowane szkło, rzeźbę i wiele innych ciekawych i oryginalnych wyrobów rękodzielniczych.

30 marca o godz. 17.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej odbędzie się spotkanie autorskie wałbrzyszanina - Krzysztofa Liegmanna, połączone z promocją jego książki „Życie i 101 przyjaciół".

Krzysztof Liegmann -- twórca i pomysłodawca firmy Architekci Umysłu. Od prawie dekady zajmuje się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego. Dziś trener i mówca motywacyjny, prezes Fundacji Bezpieczny Brzuszek, a także Honorowy Dawca Krwi oraz działacz w wielu organizacjach społecznych, przedsiębiorca i publicysta. Prywatnie tata pięknej Julii, która od dnia narodzin stała się jego inspiracją i nauczycielką życia. Architekci Umysłu dają mu możliwość mówienia do ludzi słowami wspaniałych ludzi, przekazywania wartości oraz nauki do zastosowania tu i teraz.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group