Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3429
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mieroszów: Coś dla twardzieli

Wtorek, 9 lipca 2019, 13:37
Aktualizacja: 13:42
Autor: PAW
Mieroszów: Coś dla twardzieli
Fot. archiwum
Zewnętrzne zawody przeszkodowe sprawdzające siłę, wytrzymałość oraz kondycję już w najbliższą sobotę 13 lipca w Mieroszowie.

Start w zawodach zapowiada spora grupa uczestników i miłośników takicih wyzwań. Stadion w Mieroszowie stanie się areną zmagań prawdziwych twardzieli. Na pewno nie zabraknie miejscowych pasjonatów, ale start zapowiadają również osoby z dalszych zakątków Polski.

Idea biegu powstała w oparciu o zwiększające się zapotrzebowanie na biegi OCR w Polsce. Obranym zadaniem jest stworzenie biegu o stopniu trudności dorównującym najlepszym tego typu imprezom organizowanym w Europie. Bieg jest organizowany przez zapaleńców przeszkodowych, wielokrotnie biorących udział w biegach na terenie nie tylko Polski ale również Europy, dzięki czemu zaplecze przeszkodowe będzie niepowtarzalne i na wysokim poziomie. Organizator ma na celu promowanie aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia oraz lokalnych terenów, jako wspaniałego miejsca do treningów, jak i dla turystów, chcących wypocząć w przepięknym skalno-górskim klimacie.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group