Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 6193
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Cóż to była za parada!

Wtorek, 5 grudnia 2023, 9:33
Aktualizacja: 12:39
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Cóż to była za parada!
Fot. OSP Gorce/facebook
Mikołajkowy puch już opadł więc nadszedł czas na podziękowania od OSP Gorce dla uczestników Mikołajkowej Parady w Boguszowie–Gorcach.

Bardzo dziękujemy wszystkim małym i dużym uczestnikom naszego festynu mikołajkowego oraz parady mikołajkowej, jak zawsze frekwencja nas nie zawiodła, a serca napełniły się dumą, że możemy stworzyć coś co wszystkich łączy i to w tak niezwykłej atmosferze. Naszej niezawodnej MDP i jej rodzicom za pomoc w przygotowaniach oraz dostarczenie ciast. Dziękujemy serdecznie ekipie OSiR Boguszów-Gorce, a w szczególności Marii Burzyńskiej za przygotowanie pięknych plakatów, Marcinowi Rogowskiemu za przywiezienie sprzętu niezbędnego do przygotowania festynu i udział w paradzie, Kubie Sobieskiemu za bycie nawigatorem i przewodnikiem Rudolfa i sań Mikołaja. Dziękujemy również bardzo Gminie Miasto Boguszów-Gorce, radnym naszego miasta oraz wszystkim pracownikom urzędu miejskiego oraz ZGM za zaangażowanie w promocję naszej parady, wsparcie w postaci słodyczy, a szczególne podziękowania należą się Sylwii Dąbrowskiej Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce za to, że kolejny raz pozwoliła Mikołajowi i naszym strażakom rozświetlić tysiącem świateł choinkę w rynku. Kolejne podziękowania lecą w stronę zarządu Powiatu Wałbrzyskiego za dostarczenie słodyczy i Iwonie Frankowskiej - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego - za dobre słowo wsparcia, udział i pomoc w zdobyciu słodyczy dla wszystkich uczestników. Nie możemy zapomnieć o niezwykłej i niezawodnej ekipie DJ M&M Team, którzy zapewnili niezwykłą muzykę i rozrywkę na stracie naszej parady. Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach za niezawodne wsparcie techniczne, beż którego nie udało by nam się stworzyć tego wszystkiego,
Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym "Victoria" S.A., które wsparły nas niezliczoną ilością słodyczy dla najmłodszych uczestników naszej parady, Straży Miejskiej Gminy Miasta Boguszowa-Gorc za udział w paradzie, słowa wsparcia i co najważniejsze za udaremnienie ucieczki Grincha, Komisariatowi Policji w Boguszowie-Gorcach za czuwanie nad bezpieczeństwem naszej parady, kilka metrów nad ziemią za tworzenie filmów, które pozwolą nam nigdy nie zapomnieć 5 edycji parady, Ratownictwu Drogowemu AERA za wsparcie kolejny raz naszego przejazdu, Patrykowi Kozłowskiemu za to, że kolejny raz był z nami i poczuł magię Świąt wśród reniferów, firmie Roben, która wsparła nasze działania słodyczami, jak i wszystkim przedsiębiorstwom handlowo-usługowym, które wsparły nasze działania, a w szczególności tym, które działają z nami od samego początku "OLA" i HAGA, oczywiście również wszystkim tym, którzy nie byli w stanie do nas wyjść, ale oglądali nas z okien.

Źródło: OSP Gorce

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group