Niedziela, 14 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Ćwiczenia na obwodnicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Prawie 100 osób było zaangażowanych w dzisiejsze ćwiczenia służb na obwodnicy, a dokładniej na wysokości węzła Żeromskiego.

W ćwiczeniach uczestniczyły jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, policja oraz ratownicy medyczni.

Akcja miała na celu koordynację działań służb podczas zdarzeń typu zderzenie pojazdów lub awaria cysterny z niebezpieczną substancją na dużym węźle komunikacyjnym.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka