Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4879
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Cyfryzacja MŚP celem Marketingowi.pl – firmy z regionu wałbrzyskiego

Środa, 26 stycznia 2022, 5:39
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Cyfryzacja MŚP celem Marketingowi.pl – firmy z regionu wałbrzyskiego
Fot. użyczone
Zmieniają się pory roku, moda, przeboje – słowem wokół nas nieustannie następują zmiany. Jedno pozostaje niezmienne marketing i biznes zawsze kroczą ramię w ramię od wieków. Oczywiście zmieniają się sposoby prowadzenia firmy i reklamowania się. Zostają one unowocześnione, dopasowywane do nowych czasów, jakby szyte na miarę. Na naszych oczach widać prawdziwą rewolucję. Następuje era digital i tylko w naszej kwestii jest czy dołączymy do ruchu transformacji cyfrowej.

Transformacja cyfrowa polskich biznesów

Nowe czasy oraz technologie wymagają nowych rozwiązań. Marketing sprzed 10-ciu lat, jest już niewystarczający. Dzieje się tak z wielu różnych powodów, między innymi dlatego, że zdecydowana większość życia społecznego przeniosła się do sieci. Internet już od kilkunastu lat prowadzi ekspansję w ludzkie życie, jednak w ostatnich kilku latach owe przenikanie weszło na niespotykany do tej pory poziom. Jego triumfalny marsz przyspieszyła pandemia i wymuszone przez nią zdalne nauczanie, zakupy czy nawet załatwianie spraw w urzędzie. Przeciętny Polak spędza coraz więcej godzin w sieci. Około 7 podczas surfowania po Internecie, a doliczyć do tego należy jeszcze czas poświęcony na pracę lub edukację.

Jednak czy wszystkie polskie przedsiębiorstwa biorą udział w internetowej ekspansji? Zdecydowanie nie. Trzeba z przykrością stwierdzić, że nawet większość się do tego nie przyłączyła. Dlaczego? Trudno szukać winowajców – nieufność, strach, a może zwyczajna niewiedza? Prawdopodobnie wszystkie te przyczyny jakoś się łączą.

Nowe rozwiązanie dla niepewnych

Na szczęście powstaje coraz więcej projektów, które obierają sobie za cel wprowadzenie marketingu w Polsce na wyższy poziom. Mało tego, ich misją jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych właśnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Jednym z wyjątkowych projektów jest firma Marketingowi.pl https://www.marketingowi.pl/ , która jako jedna z nielicznych, dostrzega uśpiony ogromny potencjał wspomnianej grupy biznesowej. I co istotne, nie boi się podjąć działań, których celem jest jego rozbudzenie.

Innowacyjne strategie digital marketingowe

Kto nie idzie do przodu ten się cofa, a kto nie biegnie, ten łatwo może stracić lidera i pozostać daleko w tyle. Doskonale zdają sobie z tego sprawę Marketingowi.pl, dlatego niczym najlepsi trenerzy dążą do wygrania biegu razem ze swoimi klientami. Wykorzystują do tego celu najnowsze metody i narzędzia, dzięki którym sukces jest na wyciągnięcie ręki. Ich celem jest nie tylko profesjonalne wsparcie, pomoc i doradztwo, ale przede wszystkim sukces. Osiąganie korzyści, podnoszenie celów i ich spełnianie. Dzięki takiemu unikatowemu podejściu możliwe jest wzmocnienie pozycji marki i solidne nastawienie na sprzedaż. Ważny jest zarówno cel, jak i użyte środki. Marketingowi.pl zawsze wykorzystują te najbardziej skuteczne.

Jednym ze sposobów na prowadzenie w nierównym wyścigu marketingowym jest przygotowanie optymalnej ścieżki, którą będą podążać użytkownicy sieci. Musi ona być atrakcyjna i spełniać swoje podstawowe zadanie – przysłużenie do wykonywania zakładanych akcji (najpierw wizyta na stronie, potem zakup produktu). Nie jest to jednak prosta sprawa, gdyż wymaga ona nieustannego poszerzania wiedzy na temat użytkowników i ich zachowań (tzw. user experience).
Marketingowi.pl dążą do cyfryzacji marketingu polskich przedsiębiorców proponując pakiety marketingowe dostosowane do celów i możliwości małych i średnich przedsiębiorstw.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group