Czytających: 8879

Stare Bogaczowice: Czarni w formie

Niedziela, 2 maja 2021, 9:37
Aktualizacja: 9:45
Drugą wygraną w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze Czarnych Wałbrzych, którzy tym razem pokonali w Starych Bogaczowicach miejscową Unię 4–1.

Mecz świetnie ułożył się dla ekipy z Wałbrzycha która już w 6. minucie po golu Wszeborowskiego wyszła na prowadzenie. Po kwadransie goście zdobyli drugiego gola, a tym razem na listę strzelców wpisał się Misiak,. Czarni poszli za ciosem i w 40. minucie po golu Fiszera zrobiło sie 0-3. Unię stać było na zdobycie honorowego gola w 44. minucie, a zdobył go Dela. W drugiej odsłonie już mecz nie przysporzył tylu emocji, a jedynego gola w tej części zdobyli przyjezdni za sprawą Szarka.

Unia Stare Bogaczowice - Czarni Wałbrzych 1-4 (1-3)

Unia: Krynicki - Radzikowski, Wyszyński (55' Kępiński), Zalewski (35' Przewięda), Lasota (46' Wiśniewski), Laskowski, Kawiński, Dela, Dąbrowski, Kacprzyk (46' Okupny), Jastrzębski

Czarni: Rudnicki - Wszeborowski, Ziątek, Szarek (72' Wasilewski), Motak, Misiak (70' Chodacki), Fiszer, Darmochwał (77' Popławski), Sanigórski, Orłowski, Supik (80' Sęk).