Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4479
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Czarnoborska Liga Halowa: Wciąż cztery ekipy z kompletem wygranych

Niedziela, 15 stycznia 2012, 12:50
Aktualizacja: 12:52
Autor: PAW
Czarny Bór: Czarnoborska Liga Halowa: Wciąż cztery ekipy z kompletem wygranych
Fot. PAW
Po V serii spotkań Czarnoborskiej Ligi Halowej w czołówce niewiele się zmieniło, bowiem cztery przewodzące ekipy pewnie wygrały swoje mecze.

Wyniki:

Szczyt Women Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych 0-8 (Janiak – 5, Rembak – 2, Misiak)

Mecz do jednej bramki. Dziewczęca drużyna Szczytu zagrała bez swojego grającego trenera Marcina Gryki i jego brak był widoczny na parkiecie. W zespole Czarnych skutecznością popisał się Krzysztof Janiak, autor aż 5 trafień, który nie miał litości dla defensywy Szczytu.

Skalnik Czarny Bór – Victoria Czadrów 5-4 (Kois – 2, Pytlewski – 2, Czarnota – Szymaniak – 2, Skierski, Sochacki)

Po pierwszej połowie wydawało się, że Skalnik nie będzie miał żadnych problemów z odniesieniem wygranej, bowiem prowadził już 4-0. Gra Skalnika się zazębiała, a Czadrów nie miał nic do powiedzenia. W drugiej odsłonie obraz gry uległ diametralnej zmianie. Trzy gole z rzędu zdobyli piłkarze Victorii i zrobiło się 4-3 dla Skalnika. W końcówce wojnę nerwów lepiej wytrzymali czarnoborzanie i dowieźli dość szczęśliwie zwycięstwo do końca meczu.

Husaria Grzędy – Domat 0-8 (Florian – 2, Barnach – 2, Grzegorz Bejnarowicz – 2, Mastalarczyk, Szablewski)

Husaria nie dała rady powstrzymać rozpędzonej ekipy Domatu. Co ciekawe Domat ma w zespole kilku graczy, którzy w każdym meczu strzelają gole. Jest to zespół niezwykle wyrównany, bez gwiazd i to jest jego największa siła.

Iskra Witków – Sołectwo Jaczków 8-0 (Bartosz Ogrodnik – 5, Mastej – 2, Krystian Ogrodnik)

Jaczków do tej pory prezentował się nad podziw dobrze. Jednak w tym meczu dominowała Iskra. Wreszcie skutecznością błysnął lider tego zespołu - Bartosz Ogrodnik. Do jego formy dopasowali się pozostali gracze, a w bramce świetnie spisywał się Kudaj, który powstrzymał lidera klasyfikacji strzelców Radosława Łatkę.

Górnik Gorce Orły Mariana – Orzeł Lubawka 3-6 (Kuna, Ostasz, samobójcza – Adamowicz – 5, Królak)

Orzeł musiał się dość ostro napracować, by odnieść zwycięstwo. Stało się tak głównie dzięki świetnej postawie Jacka Adamowicza, który zdobył 5 goli i był klasą dla siebie. Adamowicz ponownie udowodnił, że jeszcze nie oddał pola w walce o koronę króla strzelców. Młodzi juniorzy z Gorc po raz kolejny pokazali wielką ambicję i już wkrótce seniorska drużyna Górnika może mieć pociechę z tych graczy na trawiastym boisku.

Quin – IKA-BUD 5-2 (Wawrzyniak – 2, Szczepkowski – 2, W.Poreba – Ł.Kraszewski, Skoczeń)

Zapowiadało się na niespodziankę. Niezwykle zmobilizowani gracze IKA-BUD-u wygrywali 2-0, ale jeszcze w pierwszej połowie Quin doprowadził do remisu. W drugiej odsłonie już zdecydowanie lepszą drużyną byli obrońcy tytułu mistrzowskiego. Gole Wawrzyniaka i Szczepkowskiego zadecydowały o końcowym triumfie Quinu.

Górnik Gorce – Ale Jazz 1-5 (Pieczka – Ciszak – 3, Stanisławski, Jandziński)

W początkowych fragmentach meczu Ale Jazz miał spore problemy ze sforsowaniem defensywy Górnika. Gol zdobyty w końcówce pierwszej połowy uspokoił jednak wydarzenia, a w drugiej połowie Ale Jazz już wyraźnie dominował na parkiecie. Skuteczny był zwłaszcza Rafał Ciszak, autor 3 goli.

Tabela:

1. Domat 15 29-5
2. Ale Jazz 15 29-7
3. Quin 15 28-7
4. Orzeł Lubawka 15 23-11
5. Sołectwo Jaczków 9 21-21
6. Skalnik Czarny Bór 9 12-13
7. Czarni Wałbrzych 6 19-12
8. Iskra Witków 6 20-14
9. IKA-BUD 4 20-20
10. Górnik Gorce Orły Mariana 4 10-26
11. Górnik Gorce 3 14-20
12. Husaria Grzędy 3 14-31
13. Victoria Czadrów 0 11-30
14. Szczyt Women Boguszów-Gorce 0 2-35

Klasyfikacja strzelców:

13 – Radosław Łatka (Jaczków)
12 - Adamowicz (Lubawka)
11 - Bartosz Ogrodnik (Iskra)
10 – Łukasz Kraszewski (IKA-BUD)
9 – Chyliński (Husaria), Wawrzyniak (Quin)
7 – Foryś (Ale Jazz), Janiak (Czarni), Waldemar Poręba (Quin), Barnach (Domat)
6 – Groń (Jaczków), Ciszak (Ale Jazz)
5 – Gołek (Ale Jazz), Florian, Mastalarczyk (obaj Domat), Kois (Skalnik)
4 – Kiełbasa, Grzegorz Bejnarowicz (obaj Domat), Lepucki (Quin), Piwiński, Stanisławski (obaj Ale Jazz), Pels, Pieczka (obaj Górnik Gorce), Mastej (Iskra), Pytlewski (Skalnik)
3 –Jakubiak (Quin), Marszałek, Rembak (obaj Czarni), Wincza, Królak (obaj Lubawka), Paździur (Czadrów), Policht (Husaria), Grzybek (Górnik Gorce), Skoczeń (IKA-BUD)
2 –Musiał (Lubawka), Adam Łatka, Szymaniak (obaj Czadrów), Pyrdoł, Szczepkowski (obaj Quin), Stankiewicz, Ostasz (obaj Górnik Gorce Orły Mariana), Grzegorz Rutecki, Misiak (obaj Czarni), Mariusz Stefański (IKA-BUD), Schabiński, Szablewski (obaj Domat), Piekarski (Górnik Gorce), Krystian Ogrodnik (Iskra)
1 – Zwolenik, Klimek, Olczak, Archacki, Kuna (wszyscy Górnik Gorce Orły Mariana), Lubczyński, Lipiński, Jandziński (wszyscy Ale Jazz), Grzegorzak, Konrad Niemiec, Dynerowicz (wszyscy Iskra), Kulig, Ciesielka, Sochacki, Skierski (wszyscy Czadrów), Krzysztof Rutecki, Motak (obaj Czarni), Krzysztof Maliszewski, Adrian Maliszewski, Czarnota (wszyscy Skalnik), Kwaśniewski, Szuster, Uznański (wszyscy Lubawka), Szczepaniak, Wodziak (obaj Husaria), Kubik, Kulpa, Wąchała, Rosłan, Janusz Stefański (wszyscy IKA-BUD), Balcerak (Quin), Cierlik, Choińska (obie Szczyt), Jasiurkowski, Kamil Pielech (obaj Jaczków), Ryszard Bejnarowicz (Górnik Gorce), samobójcza (Dla Górnika Gorce Orły Mariana)

Najlepszy bramkarz:

5 – Dominik Kurylas (Domat)
7 - Wysocki (Quin), Marek Poręba (Ale Jazz)
11 - Kaszuba (Lubawka)
12 – Ciekanowski (Czarni)
13 - Wiącek (Skalnik)
14 – Kudaj (Iskra)
20 - Bocheński (IKA-BUD), Klimczak (Górnik Gorce)
21 – Kasprzyk (Jaczków)
26 - Zygarlicki (Górnik Gorce Orły Mariana)
30 – Korwin (Czadrów)
31 – Paweł Kois (Husaria)
35 – Katarzyna Kurylas (Szczyt)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group