Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3418
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czeka na niego cela

Niedziela, 27 listopada 2022, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Czeka na niego cela
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami naszego kraju. W tym tygodniu dzięki informacjom operacyjnym ustalili, że 39-latek może chwilowo przebywać w Wałbrzychu i udali się pod wytypowany adres przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu.

Chociaż mundurowi wiedzieli, że mężczyzna jest w mieszkaniu, na początku - pomimo apeli policjantów i poinformowania mężczyzny o możliwości wyważenia przez funkcjonariuszy drzwi do mieszkania - poszukiwany nie chciał ich dobrowolnie otworzyć. Dopiero kiedy zobaczył, że na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy ze specjalistycznym sprzętem, poddał się.

Wałbrzyszanin trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie kraju, celem odbycia zasądzonej przez sąd kary łącznej 2 lat pozbawienia wolności. A wszystko to przez poruszanie się pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niealimentację.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
2
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
6
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group